Mozilla Thunderbird 3.0 Beta 2 Çıktı

Alengirli

Dekan
Firefox'un anne tarafından kuzeni, açık kaynaklı e-posta istemcisi Mozilla Thunderbird 3.0 için 2. beta yayınlandı. Hemen indirin, deneyin.

Dahili yazım denetimi, eklenti desteği, istenmeyen e-postalar için daha akıllı bir filtre gibi başarılı özellikler içeren Mozilla Thunderbird 3.0 e-posta istemcisi için 2. beta sürümü yayınlandı. Açık kaynak sevdalılarının vazgeçilmez programlarından biri olan Thunderbird'ün en yeni sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Mozilla
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

quazar

Doçent
Bugüne kadar denediğim ve artık bırakamayacağım en güzel e posta programı. Tek 1 eksiği ise exchange desteğinin olmaması. Öyle veya böyle daha iyisi yok...

EnziM

Doçent
Ücretsiz hotmail hesabını thunderbird'de kullanabiliyor muyuz? Ben başarılı olamadım da.

Gmail pop3 desteği verirken hotmail pop3 desteğini paralı yapmıştı ama şuan kaybettikleri o kadar kişiyi geri kazanmak adına yurt dışında pop3 desteğini vermeye başladılar yakında Türkiye'de pop3 destekleyecek hotmail. Yok ben bekleyemem acelem var dersen profilindeki ülkeyi değiştirmen yeterli 1 veya 2 gün sonra pop3 desteği açılıyor.

palam

Doçent
bu thunderbird ayarlarını yedeklemek mümkün mü arkadaşlar. formattan sonra uğraşmak çok meşakkatli oluyor. hele yahoo için canı çıkıyor insanın.

teşvik amaçlı reklamalar;)
5 tane mail adresini aynı pencereden kontrol etmek bu kadar kolay olamaz. ne adres girme derdi, ne şifreyi kullanıcı adını yanlış yazdınız tekrar deneyin uyarısı . mail kontrol de son nokta.