Mousepad önerisi verebilir misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

alperekenel

Asistan
Selamun aleyküm öncelikle arkadaşlar. İnternetten gamepower bane mouse aldım ama çok az yerde düzgün çalılıyor eski mousepadimde artık işe yaramıyor şöyle maksimum 50TL civarı önerebileceğiniz mouse pad varmı?

Hopes

Üyecik
Selamun aleyküm öncelikle arkadaşlar. İnternetten gamepower bane mouse aldım ama çok az yerde düzgün çalılıyor eski mousepadimde artık işe yaramıyor şöyle maksimum 50TL civarı önerebileceğiniz mouse pad varmı?
steelseries alabilirsin bir de nasıl bir mousepad büyük mü küçük mü mesela benimki 45e 45 cm

6 aydan fazladır kullanıyorum, tavsiye ederim.

alperekenel

Asistan
Arkadaşlar araştırınca gamepower bane modelinde genel bir takılma sorunu olduğunu yazmışlar umarım doğru değildir laptop aldım beraberinde iade edemem taksit olduğu için

BlodDappeR

Asistan
Arkadaşlar araştırınca gamepower bane modelinde genel bir takılma sorunu olduğunu yazmışlar umarım doğru değildir laptop aldım beraberinde iade edemem taksit olduğu için
sanmıyorum bende gamepower bane kullandım eskiden hemde sen yeni almışsın mouse pad olarak da Razer alabilirsin düşünmeye gerek yok o kadar

stat counter