MousePad Masaya Yapışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Dün elime ulaşan Bloody B-071 Offense Armor Medium mouse pad'im sağ ve sol tarafları masaya hiç bir şekilde yapışmıyor rulo şeklinde pakette uzun süre kaldığı için böyle olduğunu düşünüyorum üzerine ağır cisimler koyup bekledim düzelmedi bazanın düz kısmına koydum daha fazla ağırlık olur diye 1 gün beklettim ama yine düzelmedi ne yapabilirim arkadaşlar? Kaliteli ve çok kaygan bir pad ama komple yapışmıyor masaya.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Hala yamuk mu duruyor neyden yapmışlar onu öyle?

HalukSonmez

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Ters koyup ustüne cisimler koyun dediğiniz gibi.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Dün elime ulaşan Bloody B-071 Offense Armor Medium mouse pad'im sağ ve sol tarafları masaya hiç bir şekilde yapışmıyor rulo şeklinde pakette uzun süre kaldığı için böyle olduğunu düşünüyorum üzerine ağır cisimler koyup bekledim düzelmedi bazanın düz kısmına koydum daha fazla ağırlık olur diye 1 gün beklettim ama yine düzelmedi ne yapabilirim arkadaşlar? Kaliteli ve çok kaygan bir pad ama komple yapışmıyor masaya.
Benim de ilk aldığımda mausepadim yapışmıyordu.Ters tarafa kıvırabilir veya üstüne ağırlık koyabilirsiniz.Zamanla açılacaktır endişe etmeyin.

İyi forumlar..

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Yıllar önce masa için aldığım mouse pad'de de aynı sorunla karşılaşmıştım.
Fakat zamanla uçları açılarak iyice masaya yapışır hale geldiler.
Acele etme. Baktın düzelmiyor üzerine bir bez koyarak, düşük ayarda ütü ile ısı uygulayabilirsin.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Yıllar önce masa için aldığım mouse pad'de de aynı sorunla karşılaşmıştım.
Fakat zamanla uçları açılarak iyice masaya yapışır hale geldiler.
Acele etme. Baktın düzelmiyor üzerine bir bez koyarak, düşük ayarda ütü ile ısı uygulayabilirsin.

Hocam şuan biraz da olsa kendini salmış durum da yani dediğiniz gibi zamanla yapışıyor sanırım. Teşekkür ederim cevabınız için. Memnunum zaten üründen.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Ben elimin altından kaymasın diye mousepad altına Çift taraflı bant yapıştırmışım ker köşesine küçük küçük kesip masaya yapıştırmışım.

Ne yukarı kalkıyor nede kayıyor. ?

Mounting-Tape-Double-Sided-Foam-Tape-Industrial.png

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
İyi olur mu ki? Zamanla pad'in altına iz yapmasın?
İz yapmaz bantı koparınca tutkalın yapışkan sıvısı kalır ama İz yapsa nolacak ki?
Yarına çıkacağımız belli değil böyle küçük şeyleri sorun etmeyin kafanızda

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bendede Yapışmıyor Tam

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
İz yapmaz bantı koparınca tutkalın yapışkan sıvısı kalır ama İz yapsa nolacak ki?
Yarına çıkacağımız belli değil böyle küçük şeyleri sorun etmeyin kafanızda

Dostum ondan değil altına iz yaparsa ufakta olsa orada kaldığı zaman masada dümdüz durmaz pad onu demek istiyorum.

Bendede Yapışmıyor Tam

Bende biraz daha yapıştı sanki sadece kenarları biraz havada duruyor ama zamanla yapışır bence.