Mouse Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

alperekenel

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Yeni bir mouse almayı düşünüyorum. Aklıma birkaç model var ama emin olamadım. Aslında kalbimden geçen rival 3 wireless fakat iyi mouse ama o fiyata değmez diyenler çok. Aklımdaki diğer modeller;
Katar Pro XT
Razer Deathadder v2 mini
Corsair M65
Bu fiyat bandında mouseler arıyorum bunlardan en iyisi hangisidir. Çok zorlayarak bütçeyi deathadder v2 almaya değer mi. Ya da aklınızda başka mouseler varsa nelerdir? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rival 3 wireless zam yiyerek 470TL oldu. Bence 470TL'ye daha iyi mouseler vardır. Var mı önerisi olan.

Son düzenleme:

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Fak fakir olduğumuz için özür dileriz. ?

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Yeni bir mouse almayı düşünüyorum. Aklıma birkaç model var ama emin olamadım. Aslında kalbimden geçen rival 3 wireless fakat iyi mouse ama o fiyata değmez diyenler çok. Aklımdaki diğer modeller;
Katar Pro XT
Razer Deathadder v2 mini
Corsair M65
Bu fiyat bandında mouseler arıyorum bunlardan en iyisi hangisidir. Çok zorlayarak bütçeyi deathadder v2 almaya değer mi. Ya da aklınızda başka mouseler varsa nelerdir? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rival 3 wireless zam yiyerek 470TL oldu. Bence 470TL'ye daha iyi mouseler vardır. Var mı önerisi olan.
Merhabalar kendim de kullanmış olduğum TTEsports markasının (öyle dandirik dundirik bir marka değil) IRIS modelindeki mouse'u sizi aşmaz efendim. Şuan ki kur üzerinden internette ortalama 200 TL civarlarında, elinizin fareyi tutuş şeklini bilmediğim için maalesef ki bunu önerdim eğer tutuş şeklinizi verseydiniz belki farklı sonuçlar doğabilirdi. Her neyse konudan sapmayalım mouse rgb bir mouse ve kaliteli maldan yapılmakta. Mouse'un üzerindeki logoda ve farenin alt kısmında ışıklar bulunmakta. 2 adet solda tuş bulunmakta ileri ve geri scroll tuşunun arkasında dpi mod değiştiricisi bulunuyor. Farenin okuyucusu optik diye geçiyor sanırsam çok emin değilim ama o boktan kırmızı ışığı alttan vermiyor. Mouse'un sağında ve solunda içe doğru olan tırtıklar bulunmakta. üst kısmında gayet pürüzsüz ama karıncalanma varmış gibi bir görüntüye sahip alan var. sol ve sağ tıkı avucumuzun geleceği kısımdan ayıran şey ise aralarında çizgi şeklinde boşluk olması. Işığın rengini TTesportsun sitesinden komut merkezini indirerek en küçük detayına kadar değişme şansınız var. Pc'nin sıcaklığından tutun dalga moduna birsürü ışık modu var. yanlış hatırlamıyorsam 10 tane profil vardı. Bu profillerin adını değişebiliyor her birine farklı ayar yapabiliyordunuz. Macro da yapabiliyordunuz ancak oralar biraz karışık olduğu için o topa hiç girmedim ben. Max 5000 dpi gücüne kadar çıkma seçeneğiniz var. Her neyse biraz uzun oldu ancak aklında soru işareti bırakmamaya çalıştım elimden geldiğince. Verdiğin alternatif mouse'ları hayatımda hiç denemedim sadece rival 3 kullanma şansım oldu o da arkadaşın evindeykendi. Onda da çok bir deneyimim olmadı ama o da güzel bir mouse wirelles'i de okadar iyimidir veya + sı - si nelerdir bilemiyorum