Mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Öncelikle merhabalar, kullandığım mouse bozuldu ve yeni mouse alacağım. Almayı düşündüğüm mouse da pmw3212 sensör var. Sensörü önerir misiniz? Eğer önermiyorsanız max. 200 TL bir kablosuz rgb veya rainbow bir mouse önerir misiniz?(Trust olmazsa sevinirim. Şimdiki trust ve aldığıma pişmanım, eğer siz de alacaksanız sakın ama sakın almayın.)

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Beyaz Rengi
Siyah Rengi

Salih Yedidal

Asistan
Reaksiyon puanı
145

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Peki g203 önerir misiniz? Arasında 10 lira fark var.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
200tlye hem kablosuz hem rgb bulabiliyorsanız bana da haber verin lütfen :) 200tlye ya düz kablosuz bulabilirsiniz sanırım notebook mouselerinden (oyun için olmayanlardan yani) ya da kablolu rgbli oyun mouseleri bulabilirsiniz.

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Çok teşekkürler g102 yi en yakın zamanda alacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bütçeyi biraz daha artırıp gamepower devour veya renji alsam daha mı iyi olur yoksa g102 iyi mi?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
G102 daha iyi birde ne kadarlık bir bütçe artımı acaba ?

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Max 200tl daha bir artın yapabilirim yani bütçe 400 liraya çıkar.

*artım

*artış

Son düzenleme:

Desp0tizm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
259
Öncelikle merhabalar, kullandığım mouse bozuldu ve yeni mouse alacağım. Almayı düşündüğüm mouse da pmw3212 sensör var. Sensörü önerir misiniz? Eğer önermiyorsanız max. 200 TL bir kablosuz rgb veya rainbow bir mouse önerir misiniz?(Trust olmazsa sevinirim. Şimdiki trust ve aldığıma pişmanım, eğer siz de alacaksanız sakın ama sakın almayın.)
Bir mause ye bu devirde 200tl vermek sacma acikcasi

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bir mause ye bu devirde 200tl vermek sacma acikcasi
Her mouseun özelliği farklı, zaten dolar kurundan dolayı fiyatlar fazla, iyi özellikte bir şey almak istiyorum onun da payı var ve marka payı da var steelseries veya razer mouselarla aynı özellikte olan mouseları farklı markalarla daha ucuza bulmak mümkün ama kimisinin makro programı yok, farklı program indirince ya düzgün çalışmıyor ya da istediğin özellikler olmuyor.Malzeme kalitesi daha düşük yani 200 liram cebimde kalsın derken 50 100 liradan da olmamak lazım.Yani veriliyor uzun ömürlü ve kalitelo bir mouse için.

Desp0tizm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
259
Her mouseun özelliği farklı, zaten dolar kurundan dolayı fiyatlar fazla, iyi özellikte bir şey almak istiyorum onun da payı var ve marka payı da var steelseries veya razer mouselarla aynı özellikte olan mouseları farklı markalarla daha ucuza bulmak mümkün ama kimisinin makro programı yok, farklı program indirince ya düzgün çalışmıyor ya da istediğin özellikler olmuyor.Malzeme kalitesi daha düşük yani 200 liram cebimde kalsın derken 50 100 liradan da olmamak lazım.Yani veriliyor uzun ömürlü ve kalitelo bir mouse için.
Ben 10tl lik mause kullaniyorum 5senedir ??

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Hangisi size konfor vercekse o test etmeniz gerekebilie

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Ben son olarak kararı verdim ama gamepower renji ile g102 lightsync arasında kaldım. Bana renji daha iyi geliyor hem dpi artırma hem de azaltma düğmeleri var yani g102 deki gibi tek düvme değil ve rgb aydınlatması da daha iyi geldi ve yarı modüler olması da iyi. Fiyat önemli değil sizce hangisi?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Tabikide g102 kesinlikle gp almayın

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Gp ile bir sıkıntı mı yaşadınız acaba sebebi nedir?
G102 gerçekten çok iyi bir mouse bende deneyimlemiştim
GP alırsanız çok uzun ömürlü olmaz her an bozulabilir klavyelerden başımıza çok geldi artık GP ye güvenim kalmadı maalesef....