mouse önerisi

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar merhaba ben bir mouse almak istiyorum biraz baktım ve birkaç tane mouse buldum bunlar. logitech g 102 , rampage howl ,xpc infarex m20 ,msi gm 11 sizce bunlardan hangisini almalıyım claw grip tutuş şeklindeyim ve kullandığım mouse 130 mm yani çok küçük mouse kolay alışabilirmiyim bilmem ama sizin görüşleriniz de benim için önemli

bu arada benim için önemli olan rgb değil kalite,konfor ve özellikleri. birde deneme şansım yok boşuna gidip denemelisin yazmayın . şimdiden teşekkürler

Usui Takumi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
a4 tech 750 bh önerebilirim. Eski mouseumdur yıllarca kullandım.

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Elem yöntemiylemgidersek xpc bana çok büyük onu eledim sonra howl tasarımı gayet güzel boyutlarıda ama özellikleri kendi sitesinde tam olarak yazmakta GM 11 in şeklini beyenmedm onu da eledim ve g102 özellikle donanımı çok iyi ama bana küçük gelirmi onu tam bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

150-200 civarı bütçelerde a4 tech (en azından önerdiğim mouse) daha iyidir. Logitech istiyorsanız biraz bütçe artırmanız gerek.
Logitech g102 160 TL hepsiburdada

maehwatar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tam 1 haftadır Logitech g102 kullanıyorum. Eski bir g303 kullanıcısı olarak hiç g303'ü aratmadı gayet şık ve ele oturuyor. Tavsiye ederim.

Hakantoris

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
arkadaşlar merhaba ben bir mouse almak istiyorum biraz baktım ve birkaç tane mouse buldum bunlar. logitech g 102 , rampage howl ,xpc infarex m20 ,msi gm 11 sizce bunlardan hangisini almalıyım claw grip tutuş şeklindeyim ve kullandığım mouse 130 mm yani çok küçük mouse kolay alışabilirmiyim bilmem ama sizin görüşleriniz de benim için önemli

bu arada benim için önemli olan rgb değil kalite,konfor ve özellikleri. birde deneme şansım yok boşuna gidip denemelisin yazmayın . şimdiden teşekkürler
Hocam claw grip şeklinde tutuyorsanız söylediğiniz mouselar arasından G102 almanızı öneririm. Bende G102 kullanıyorum. Abimde 4 yıldır kullanıyor. Hiç problem çıkarmadı. Driver desteği falan da diğerlerine göre müthiş

serhanefeinc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tam 1 haftadır Logitech g102 kullanıyorum. Eski bir g303 kullanıcısı olarak hiç g303'ü aratmadı gayet şık ve ele oturuyor. Tavsiye ederim.
Bende g 102 yi sevdim ama söylediğim gibi eski mousem 130 mm ama bu 116 mm bana çok küçük gelmesinden korkuyorum

maehwatar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende g 102 yi sevdim ama söylediğim gibi eski mousem 130 mm ama bu 116 mm bana çok küçük gelmesinden korkuyorum

Resimlerde dikkat edersen döndürme topundan, parlayan G harfine doğru olan sırt kısmındaki bombe gayet iyi tasarlandığı için ele güzel oturuyor.

ForumcuBroYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

bence bu