Mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

deepower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba oyun ve catia için kullanılmak üzere mouse tavsiyesi bekliyorum.
Programlanabilir tuşları olan yuvarlama tuşu sağlam bir mouse önerir misiniz?
100TL yi geçmezse sevinirim

deepower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A4 TECH XL-750 BH. Al 5 sene kullan.
Aynısı işyerinde şefimde var bende işyerinde logitech 300g kullanıyorum. Logitech 4 senin sonunda sağ tuş tıklamama sorunu çıkarmaya başladı.
Şu 2 mouse hakkında bilginiz var mı
PICTEK Gaming Mouse Wired-Chroma RGB Lighting- High Precision 10,000 DPI Optical Sensor-Programmable Computer Mouse Design for Average Size Hand, PC Wired Mouse with Long Braided Cord, Ideal for Gamer

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Aynısı işyerinde şefimde var bende işyerinde logitech 300g kullanıyorum. Logitech 4 senin sonunda sağ tuş tıklamama sorunu çıkarmaya başladı.
Şu 2 mouse hakkında bilginiz var mı
PICTEK Gaming Mouse Wired-Chroma RGB Lighting- High Precision 10,000 DPI Optical Sensor-Programmable Computer Mouse Design for Average Size Hand, PC Wired Mouse with Long Braided Cord, Ideal for Gamer

Madem şefde bu mouse var sizin neyiniz eksik :) Bu mouse'u ben 4-5 senedir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısi çıkmadı. Oyun için uygun yanında macro tuşları var. Driver ile o tuşlara istediğin şeyi programlayabiliyorsun. Gamepower hakkında pek bir bilgim yok. Çok da kaliteli olmadığı söyleniyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Bloody Q81 deyip çekiliyorum.

deepower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bloody Q81 deyip çekiliyorum.
Hocam sizin gamepower ursa hakkında bir bilginiz var mı.
Bu blody de programlanabilir tuşlar var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Madem şefde bu mouse var sizin neyiniz eksik :) Bu mouse'u ben 4-5 senedir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısi çıkmadı. Oyun için uygun yanında macro tuşları var. Driver ile o tuşlara istediğin şeyi programlayabiliyorsun. Gamepower hakkında pek bir bilgim yok. Çok da kaliteli olmadığı söyleniyor.
bana pek ergonamik gelmiyor o yüzden hocam

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Hocam sizin gamepower ursa hakkında bir bilginiz var mı.
Bu blody de programlanabilir tuşlar var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana pek ergonamik gelmiyor o yüzden hocam

Bir sürü mouse denedim Logitech razer falan, vazgeçtim almadım. Bana göre çok ergonomik. Siz denediniz mi? Denediyseniz bir şey diyemem ama..