Mouse imlecinin kasması

Bu konuyu okuyanlar

lBlackl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 6 ay önce steelseries rival 3 aldım oldukça kaliteli güzel bir mouse fps oyunları için fakat bu 1 ay içinde fps oyunlarında mouse birden sol tarafa dönüyordu sensörle alakalımıydı bilmiyorum ama ben mouse ı narin bir şekilde kullanırımı ürünlerimi min. 2 yıl götürürler ve bu haftada mouse imleci acayip şekilde kasıyordu hareket ettiremiyordum (arada bir oluyordu) ama bu oyunlarda olmuyordu masaüstünde oluyor mousepad den kaynaklı olduğunu düşünüyorum mousepadim steelseries qck + ve bir önceki logitech mouseumda da bu mousepadi kullandım ondada aynı sorun var ilerledikçe dahada fazla sol tarafa dönüyordu ama masaüstünde imleç kasmıyordu sizinde başınıza geldiyse sorun mousedamı imleçdemi veya pc ile ilgilimi bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim mouse alacak durumum yok daha yeni aldım sorun mousepad de ise kaliteli bir mousepad önerirmisiniz şimdiden teşekkürler.5 6 ay önce steelseries rival 3 aldım oldukça kaliteli güzel bir mouse fps oyunları için fakat bu 1 ay içinde fps oyunlarında mouse birden sol tarafa dönüyordu sensörle alakalımıydı bilmiyorum ama ben mouse ı narin bir şekilde kullanırımı ürünlerimi min. 2 yıl götürürler ve bu haftada mouse imleci acayip şekilde kasıyordu hareket ettiremiyordum (arada bir oluyordu) ama bu oyunlarda olmuyordu masaüstünde oluyor mousepad den kaynaklı olduğunu düşünüyorum mousepadim steelseries qck + ve bir önceki logitech mouseumda da bu mousepadi kullandım ondada aynı sorun var ilerledikçe dahada fazla sol tarafa dönüyordu ama masaüstünde imleç kasmıyordu sizinde başınıza geldiyse sorun mousedamı imleçdemi veya pc ile ilgilimi bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim mouse alacak durumum yok daha yeni aldım sorun mousepad de ise kaliteli bir mousepad önerirmisiniz şimdiden teşekkürler.

Son mesajlar