Mourinho'nun büyük heyecanı!

deatmania

Rektör
Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, sözleşmesinin 2016 yılına kadar uzatılmasını değerlendirdi. Elinde çok genç bir kadro bulunduğunu ifade eden Mourinho, şimdiden gelecekteki büyük başarıların heyecanını yaşadığını söyledi.Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, sözleşmesinin 2016 yılına kadar uzatılmasını değerlendirdi. Elinde çok genç bir kadro bulunduğunu ifade eden Mourinho, şimdiden gelecekteki büyük başarıların heyecanını yaşadığını söyledi.

Real Madrid yönetimi, Real Madrid'i La Liga'da şampiyonluğa taşıyan Jose Mourinho'yu, yeni bir sözleşme ile ödüllendirdi. Kulübüyle sözleşmesini 2016 yılına kadar uzatan Portekizli teknik adam da son derece mutlu ve heyecanlı.

Kulübün kendisine mükemmel bir mücadele fırsatı tanıdığını ifade eden Mourinho, hem kendisine hem de takımına güveniyor. "Her zaman söylediğim gibi, elimizde genç bir takım var. Önemli oyuncularımın hiçbiri futbol hayatlarının sonuna gelmiş değil. Bu yüzden takımın daha da gelişmesini bekliyorum. İnsanlara henüz en iyi Real Madrid'i göstermedik" diyen Mourinho, kendisini geliştirmeye de devam edeceğini vurguladı.

Real Madrid gibi bir kulüpte uzun süre çalışmanın zorluklarına dikkat çeken Portekizli teknik adam, "Real Madrid gibi başarısızlığı asla kabul etmeyen bir kulüpte uzun yıllar çalışabilmek için ben de kendimi geliştirmek zorundayım. Artık daha olgun davranmalıyım. Bunun için de beni daha iyi olmaya zorlayacak, bu tür bir meydan okumaya ihtiyacım vardı" dedi.

Mourinho gelecek sezon, hem La Liga'daki şampiyonluk unvanını korumak hem de Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmak için ellerinden gelen herşeyi yapacaklarını da söyledi.


Kaynak
 
Üst