Mount & Blade: Warband PC İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Türkler Oyun dünyasında! Son zamanlarda sıkça konuşulan Mount & Blade'in yeni versiyonu Warband'i test merkezimizde ağırladık!

Türk oyun geliştirici ekibi Taleworlds'ün hazırladığı Mount & Blade, uzun zamandır oyun dünyasında adı geçen bir yapım. Şimdilerde ise Mount & Blade: Warband popüler! İlk oyunun geliştirilmiş bir versiyonu olan Warband, RPG severlere kuvvetli bir alternatif olarak geldi. Ülkemizde Tiglon tarafından dağıtılan yapımı, vakit kaybetmeden test merkezimizde ağırladık.

11272625804.jpg

Çoklu oyuncu seçenekleriyle genişletilen yapımda, 64 kişiye kadar Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Battle ve Siege modları bulunuyor. Ancak yapımın asıl iddialı olduğu konu, tek kişilik geniş senaryo modu.

:: Mount & Blade: Warband ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
yapay zeka 0 oyunda.

ayrıca sürekli aynı şeylerin olması da ayrı bi dezavantaj.
git köyü kurtar köyü yak kaleyi savun kaleyi ele geçir. başka bişey yok :d

10 üzerinden 4 bile fazla bence :d

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
türk yapımı olduğu için bu puan abartı
en fazla 5 veririm
o da oyunun başlarında verdiği eğlenceden dolayı
belli bi seviyeden sonra ve oyuna alıştıktan sonra çocuk oyuncağı
al eline kargı ve çift elli balta (en iyisini)
kargıyla attan düşür baltayla beynini dağıt
ister karşında 50 kişilik atlı şovalye olsun farketmez yine alırsın hep alırsın
kale kuşatmaları zaten ayrı bi saçmalık
50 kişiyle kaleye gir kalenin içine girdikten sonra üstün kandan kıpkırmızı oluyo
geri geri giderek baltayla dal millete kafalarına tek vuruş anında ölüyolar

bütün krallıkları yok ettikten sonrada isyan olmaması
köylerdeki sorunların hep aynı olması da ayrı bi olay zaten

tekrar düşündümde en fazla 3 veririm oyuna

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Kredi Kartı olmadan bu oyunu nasıl temin edebilirim acaba ?

darkerius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türk yapımı olduğu için bu puan abartı
en fazla 5 veririm
o da oyunun başlarında verdiği eğlenceden dolayı
belli bi seviyeden sonra ve oyuna alıştıktan sonra çocuk oyuncağı
al eline kargı ve çift elli balta (en iyisini)
kargıyla attan düşür baltayla beynini dağıt
ister karşında 50 kişilik atlı şovalye olsun farketmez yine alırsın hep alırsın
kale kuşatmaları zaten ayrı bi saçmalık
50 kişiyle kaleye gir kalenin içine girdikten sonra üstün kandan kıpkırmızı oluyo
geri geri giderek baltayla dal millete kafalarına tek vuruş anında ölüyolar

bütün krallıkları yok ettikten sonrada isyan olmaması
köylerdeki sorunların hep aynı olması da ayrı bi olay zaten

tekrar düşündümde en fazla 3 veririm oyuna

Warband'ı oynamadığın çok belli, sanırım eski versiyonlardan yorum yapmışsın

- Warband'da kargı kalktı mızrak var sadece
- Balta ve Kılıç kullanımı daha gerçekçi ve zor
- Yapay zeka daha gelişkin, salak gibi askerini çağırıp niye önümde duruyosun demeyin boşuna
- sadece adam öldürme yok oyunda, bir ton şey var ama siz sadece adam öldürürseniz oyun ondan ibaret olur, imparatorluk ile hareket etmelisiniz, siyaset yapmalısınız

- kale kuşatmaları saçmalık değil, üstelik warbandda bayağı bir geliştirdiler. Durmadan baltayı ya da kılıcı sallayıp adam öldüremiyorsun artık. Kafalarına tek vuruş ilk 20 seviyede çok zordur. İleri seviyelerde ya da Hile ile alınmış pahalı kılıçlar ile yapabilirsin bir tek

Yorum yaparken saçmalamayın

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
bu oyunu 0.603 müydü neydi ondan beri oynadım neredeyse bütün sürümlerini denedim
siyaset yap demişsin siyasetinide gördük oyunun git isyan başlat yok bu benden şu kadar asker çaldı sende ondan şu kadar asker çal vs
kraliyetle hareket et demişsin evet ediyosun adamlar kuşatmaya katılıyo 20 gün kuşatıyolar kaleyi ne saldırı var ne bişi :D yemişim öyle kuşatmayı yemişim öyle orduyu
evet warbandı oynamadım ama şu bi gerçekki 0,600 den beri aldığı yol belli, gidebildiği yol belli kasmanın bi anlamı yok
sırf oyunu savunmak adına siz saçmalamayın :D

bu arada bu ayrıntıda çokta önemliydi hani
kargı kalktı mızrak var sadece

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Vendetta, oyunu oynadıktan sonra da yorumunu yaparsan seviniriz.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Gerçekten bir süre sonra sıkıyor Neredeyse kalelerin tümünü alıyorum Ama krallar hep kendilerine veriyor kaleleri Daha sonra bu oyunda nasıl kral olucaz?

Bazı isyancı krallar var ufuk-aşan gibi onlara yardım ediyorum ancak nord krallığının 1 kale bıraktım komutanları hala kendi yanıma çekemedim çok saçma.

+ Oyundaki karekterlerin ölmemeside bi saçma

*Rorschach*

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Puan biraz astronomik olmuş:) Onun dışında güzel bir inceleme, elinize sağlık..

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Türk oyun yapımı açısından tecrübe olduğuna inanıyorum daha iyi şeyler yapabiliriz...

snow fox

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
arkadaşla birlikte oyunu mp oynamak için satın aldık. oyun güzel olmuş bence. eleştiriler yersiz.

SaykoArt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
MB'yi suyunu çıkarana kadar oynamıştım..Aslında oyunun en büyük eksisi grafikleri, onun haricinde geliştirilmeye çoook açık harika bir oyun..hikaye,oynanış ve envanter zenginleştikçe,geliştirildikçe (tabi grafiklerde) başından kalkılmaz...oyun sektörümüz için güzel bir tecrübe.inşallah dahada gelişir dahada iyileri gelir..

Dervisan

Asistan
Reaksiyon puanı
2
maşallah maşallah ne güzel oyunlar yapmışız ama neden ismi mount blade
Fatih'in Fedaisi, Battal gazi Kanije Kalesi, savulun Akıncılar Geliyor filan olsaymış ya.

hehehee

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Tek kişi oynarken bir süre sonra sürekli aynı olaylarla uğraşmak sıkıcı oluyor.

Warband'in asıl özelliği online oynanabilmesidir zaten. Eleştiri yapanlar hiç online oynamamış, atıp tutuyor.

Oyunda dövüşmek zorlaştırılmış. Aslında şöyle bir şey var: At&Kılıç'ta zeka seviyesini ve gerçekçiliği oyun içinden ayarlayabiliyorsunuz. Normalde oyun varsayılan olarak zeka seviyesi en düşüğe ve gerçekçilik en aza ayarlanmış olarak başlıyor. Size gelen zararın dörtte birini alıyorsunuz, gerçekçilik en aza ayarlanmışken.

Eğer zeka seviyesini ve gerçekçiliği ayarlardan en üst seviyeye getirirseniz, o dediğiniz 50 kişiyi baltayla tak tuk almak o kadar kolay olmuyor işte. Tabi eleştiren arkadaşların bu ayarlardan haberi bile olmadığı belli.

Zaten iyi silahları almak bile çok zor, tabi oynayanların çoğu ne yazık ki hile açıyor. Hile açmadan kaleLERi kuşattım, bütün haritayı ele geçirdim kolpalarına inanmayın.

Oyundan sıkılmanızın başlıca nedeni hile.

Oyun 8 puanı hakediyor aslında.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Tek kişi oynarken bir süre sonra sürekli aynı olaylarla uğraşmak sıkıcı oluyor.

Warband'in asıl özelliği online oynanabilmesidir zaten. Eleştiri yapanlar hiç online oynamamış, atıp tutuyor.

Oyunda dövüşmek zorlaştırılmış. Aslında şöyle bir şey var: At&Kılıç'ta zeka seviyesini ve gerçekçiliği oyun içinden ayarlayabiliyorsunuz. Normalde oyun varsayılan olarak zeka seviyesi en düşüğe ve gerçekçilik en aza ayarlanmış olarak başlıyor. Size gelen zararın dörtte birini alıyorsunuz, gerçekçilik en aza ayarlanmışken.

Eğer zeka seviyesini ve gerçekçiliği ayarlardan en üst seviyeye getirirseniz, o dediğiniz 50 kişiyi baltayla tak tuk almak o kadar kolay olmuyor işte. Tabi eleştiren arkadaşların bu ayarlardan haberi bile olmadığı belli.

Zaten iyi silahları almak bile çok zor, tabi oynayanların çoğu ne yazık ki hile açıyor. Hile açmadan kaleLERi kuşattım, bütün haritayı ele geçirdim kolpalarına inanmayın.

Oyundan sıkılmanızın başlıca nedeni hile.

Oyun 8 puanı hakediyor aslında.

Söylediklerine kesnlikle katılıyorum. Oyun hile ile oynanınca tek düze oynanışa gidiyor. Adam kaybetmiyosun, ölmüyosun esir alınmıyosun. Binlerce kişiyi hiç adam kaybetmeden yerle bir ediyosun. E biyerden sonrada tat vermiyor. Oyunu hile ile deneyenler birde hilesiz oynamayı denesinler o kaleleri almak için balta ile bi ton adam kesebiliyolar mı bakalım.

Toughwolf

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İlk oyunda olmayan evlenme, kendi ülkeni kurma ayrıntıları güzel olmuş. Ülke kurduktan sonra diğer lord, emir vs. kendine katmaya çalışma, siyasi kariyerin için evlendiğin kızı doğru seçme, ekibindeki üyeleri verimli kullanma (lord ilan etme, diğer ülkelerden bilgi toplama, elçi olarak kullanma vs.), ülkenin mali durumunu korumaya çalışma gibi yeni durumların ortaya çıkması oyunu zevkli hale getirmiş.Savaşarda, saldırının fare hareketine göre değişmesi yenilik olarak göre çarpıyor. Çoklu oyunu desteği başlı başına büyük bir yenilik. Ses ve grafiklerde de geliştirme yapsalarmış MB2 diye piyasaya sürebilirlermiş.:rolleyes:

Not:Başka kralın himayesine girenler, kralın neden kalelerin çoğunu aldığını kendi krallığınızı kurup maliyeti görünce anlarsınız.

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
Oyunu oynadım
hala da oynuyorum
şu anda gerçekçilik açısından bi puan aldı benden o da 4 den 5 e çıkardı
vuruş sitillerini beğendim tek eksi yanı bi vuruş sitilinden hem sağdan hem soldan saldırı yapabiliyosunuz ama farklı pozisyonlar alıyo zorlanması gerekirken çok rahat yapıyo

Hilesiz oynuyorum!

ilk başlarda (adamlarım yokken) yanıma 30 tane adamı olan bi komutan ve 40 tane de bende vardı onunla 120 kişilik kaleye daldık
aldık kaleyi ama bana vermediler çünkü yeniyim ilerde verirler inş :D
oyundaki en pahalı eşya olarak 85binlik elbise gördüm şu anda savaş bitti ve ne yazıkki o kadar toparlayamadım (40bin altınım var nasıl yaptın diyenlere cevap verebilirim hemde çok kolay bi şekilde yapılıyo :D)

2 defa esir düştüm bütün eşyalarım gitti
girmemem gereken kale savunmasına girdim (yaklaşık 300 kişiye 70 kişi daldık)

erinchina mı ne öyle bi hatun var onu tavlamaya çalışıyorum görev olsa kolay olcak ama görev yok
kraldan görev alamıyorum artık
aynı şekilde kızın babasından da

en keskin nişancı bile dağa taşa atıyo bazen oku o deli ediyo insanı

şimdide şu zor bu zor diyenlere alıntılarla cevap verek :D
- Warband'da kargı kalktı mızrak var sadece
oyunda hala kargı var ama pazarlarda yok ben koltuklanmış kargı yedim ondan biliyorum
- Balta ve Kılıç kullanımı daha gerçekçi ve zor
yeni sitiller eklenmiş doğru hatta gerçekçi gözüküyo o da doğru ama bana tutupta bu çok zor demeyin :D en azından 0,600 dekinden miniminnacık daha zor :D
- Yapay zeka daha gelişkin, salak gibi askerini çağırıp niye önümde duruyosun demeyin boşuna
hala eksiklikleri var dağılın ve toparlanın komutları pek işe yaramıyo
- sadece adam öldürme yok oyunda, bir ton şey var ama siz sadece adam öldürürseniz oyun ondan ibaret olur, imparatorluk ile hareket etmelisiniz, siyaset yapmalısınız
siyaset pek fazla oyuna katılmamış sadece yemekler düzenleniyo ona davet alıyosunuz kimse sizi desteklemiyo kolay kolay
1 yanlış 50 doğruyu götürüyo adaletsiz bi sistem

- kale kuşatmaları saçmalık değil, üstelik warbandda bayağı bir geliştirdiler. Durmadan baltayı ya da kılıcı sallayıp adam öldüremiyorsun artık. Kafalarına tek vuruş ilk 20 seviyede çok zordur. İleri seviyelerde ya da Hile ile alınmış pahalı kılıçlar ile yapabilirsin bir tek
dediğim gibi hile kullanmıyorum oyunlarda ;) 40bin altınım var (bir sonraki savaşta bunu 300bine çıkarcam şu anda ateşkes var 20güne biter)baltayla kafaya darbe ulaştığım en yüksek değer 92 mi ne kral olsa tanımam kısaca :D kılıcım marketten aldığım 200 altınlık kılıç oyunun başından beri değiştirmedim baltam da öyle :D esir olduğumda kitabımı ve kalkanımı çaldılar başka bi eşyama dokunmadılar

en kısa zamanda online a geçicem daha ayrıntılı bilgi veririm o konuda :D

birileri hakkında atıp tutmak kolay :D oyunu 0,600 den beri oynuyorum diyorum hatta forumlarında bile bulundum bir çoğunu tanıyorum çok fazla vakit geçirdim hatta ve hatta teknik destekte bile bulunuyodum zamanında :D

bütün kaleleri aldığımda foto çekip koyucam buraya :D Çok isteyen olursa nasıl bu kadar paran var nasıl bu kadar bilmemneyin var hepsini anlatırım :D

en son olarakta kendi krallığımı kurcağım bi oyun açıcam bakalım onda dayanabilcekmiyim çünkü birinin himayesi altında olduğunuzda çok rahat asker yetiştiriyosunuz

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
valla eskilerini oynamamışdım ilk kez warband da oynadım ama yapay zekanın ne kadar gelişmiş olduğunu arenada atlıların duvara yapışıp kalmasından anlayabiliyoruz :d

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
Neden her cümlenin sonunda salak salak güldüğünü anlayamadım.

Hilesiz oynadığına inanmıyorum, bu arada ikide bir 0.600'den beri oynuyorum falan diye yazmışsın, marifet mi? Sanki biz 0.901 ile başladık.

Oyunun en başından ayarlardan yapay zeka seviyesini ve gerçekçiliği en üst düzeye çıkarıp da yok 80.000 altına elbise almalar falan filan traş ki senin ayarları öyle üst düzeye çıkarmanı falan geçtim, öyle bir ayarın var olduğunu bile bildiğini zannetmiyorum.
daha önce neden böyle yazdığımı forumda belirtmiştim

hangi konuda hile yaptığımı düşünüyosun sana izah edim
para kasma olayımı?
oyunda yağma var bilir misin?
yağmalarda elde edilen ganimetler yaklaşık olarak 5bin altın
Veagir olup Nord krallığıyla savaştığın zaman haritanın altlarında 5-6 tane çok kolay yerlerde köy var
6 köyün yağmasından yaklaşık olarak 25bin altın edebiliyosun

Askerin olmadan nasıl yapıcaksın dersen
Askerim var
Veagir şovalyeleri oyundaki en iyi atlı birlikler
Nordların hepsi yürüyerek saldırıyo böylece avantajlı konuma geçiyosun
mekan ve engebeye görede askerlerini konuşlandırıp saldırtabiliyosun
F1+F1 Birliğini istediğin yerde durdur F1+F3 hücuma geçirtirsin
bu sana avantaj sağlar

Veagir şovalyeleri elde etmek için
Denizin orda deniz yağmacıları var yaklaşık olarak 20 tane veagir yayası (Yanlış hatırlamıyosam en alt kademesi buydu) elinde olduğu sürece (Sende at varsa) deniz yağmacılarını çok rahat yenersin bu sayede birliklerin çok rahat gelişir ve en kısa sürede Şovalye yaparsın onları
Ayrıca savaştan elde ettiğin ganimeti satarsan ordanda yaklaşık 800-1500 altın arası bişi alırsın

Ayarın bulunduğu konumda
Savaş esnasındayken ESC tuşuna basarsın direk karşına gelir
Savaşta değilsen ESC ardından SEÇENEKLER bölümünden ayarını yaparsın
Ekran seçenekleri ve Kontrol seçenekleri vardır o ekranda
İlk baştaki zorluk seviyesi %30-33 gibi bişi gözükür
sana gelen darbeler 1/4 olarak ayarlıdır
müttefikine gelen darbeler 1/2
sen bunlardan çıtayı yükseltir istediğin zorlukta cenk edersin

Sen diyosunki biz sanki 901lerde başladık vs.
O zaman nasıl oluyoda bilmiyosun nasıl para kazanıldığını? Nasıl asker yetiştirildiğini? Hangi birliğin daha güçlü olduğunu? Mekan ve Engebe şartlarının savaşlara nasıl yön verdiğini??

Bana burda tutup oyunu savuncam diye saçmalamayın
Oyun güzel bunda hem fikiriz ama eksik yanları çok fazla
Atların içlerinden geçilebiliyo bizim askerlerimiz savaş alanını terketmezken düşman askerleri sürekli terk ediyo
Kaleler asla savaşmadan alınmıyo (Tarihte birçok kale ve yer savaşılmadan, para, evlenme ve gözdağıyla alınmıştır)

Bu açıklamalar hile yapmadığımı kanıtlar niteliktedir diye düşünüyorum
Para kazanmak istiyosanız Veagir olup Nord krallığıyla sürekli savaş halinde olun en güçlü adamı bile sizin elinizde şovalye varsa kaçar

tutup tanımadığınız birine hakaret edip bir de iftira atmaz mısınız??
Bravo..

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
İlk baştaki zorluk seviyesi %30-33 gibi bişi gözükür
sana gelen darbeler 1/4 olarak ayarlıdır
müttefikine gelen darbeler 1/2
sen bunlardan çıtayı yükseltir istediğin zorlukta cenk edersin

Oyun kolay, bir yerden sonra sıkıyor diyorsun, madem öyle, ayarlamayı da biliyorsun, en yüksek zorluğa ayarlarıp da oyna. O zaman da 60 kişiyle 120 kişilik kaleyi alabiliyor musun bak bakalım.

Sen diyosunki biz sanki 901lerde başladık vs.
O zaman nasıl oluyoda bilmiyosun nasıl para kazanıldığını? Nasıl asker yetiştirildiğini? Hangi birliğin daha güçlü olduğunu? Mekan ve Engebe şartlarının savaşlara nasıl yön verdiğini??

tutup tanımadığınız birine hakaret edip bir de iftira atmaz mısınız??
Bravo..

Şu iki paragrafa bakar mısın, sözlerindeki çelişkiye? Millete tanımadan atıp tutuyorsunuz diyorsun.

Peki sen beni tanımadan ne biliyorsun nasıl asker yetiştirildiğini vs. bilmediğimi?

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
Oyun kolay, bir yerden sonra sıkıyor diyorsun, madem öyle, ayarlamayı da biliyorsun, en yüksek zorluğa ayarlarıp da oyna. O zaman da 60 kişiyle 120 kişilik kaleyi alabiliyor musun bak bakalım.
Oyunu en zora alsanda sana gelen darbeler normale döner askerlerine değil
60 tane veagir şovalyesiyle 100 kişilik kale rahat alınıyo senin saldırmana gerek bile yok

Şu iki paragrafa bakar mısın, sözlerindeki çelişkiye? Millete tanımadan atıp tutuyorsunuz diyorsun.

Peki sen beni tanımadan ne biliyorsun nasıl asker yetiştirildiğini vs. bilmediğimi?
madem oynamayı biliyosun neden atıp tutuyosun benim hakkımda? yok hileyle oynuyo yok onu yapıyo bunu yapıyo diye
belkide sen sürekli hileyle oynuyosundur o yüzden hilesiz yüksek paralar kazanılmıcağını ve kaleler alınamıcağını sanıyosundur ;)

darkerius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu oyunu 0.603 müydü neydi ondan beri oynadım neredeyse bütün sürümlerini denedim
siyaset yap demişsin siyasetinide gördük oyunun git isyan başlat yok bu benden şu kadar asker çaldı sende ondan şu kadar asker çal vs
kraliyetle hareket et demişsin evet ediyosun adamlar kuşatmaya katılıyo 20 gün kuşatıyolar kaleyi ne saldırı var ne bişi :D yemişim öyle kuşatmayı yemişim öyle orduyu
evet warbandı oynamadım ama şu bi gerçekki 0,600 den beri aldığı yol belli, gidebildiği yol belli kasmanın bi anlamı yok
sırf oyunu savunmak adına siz saçmalamayın :D

bu arada bu ayrıntıda çokta önemliydi hani

Arkadaşım öyle değil işte, oynamamışsın warbandı, gelip konu altına yorum yapıyosun

- Savunmak için yorum yapmıyorum

Ayrıca kargının kalkması çok önemli bir olay, oynamayı biliyo olsan, en fazla 1-2 saat oynamışsın o kadarı da belli, siyaset sadece orda çağırdığında kuşatma değildir o Savaş.

Sırf artistik yapıcam diye herşeyi biliyorum ayağına ve post kasmak adına asıl sen yorum yapma. Alabildiği yol belli ve aldığı yol belli, sen oynama oyuna, boşuna kasma kendini, oynamadan yorum yap sadece.

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
Arkadaşım öyle değil işte, oynamamışsın warbandı, gelip konu altına yorum yapıyosun

- Savunmak için yorum yapmıyorum

Ayrıca kargının kalkması çok önemli bir olay, oynamayı biliyo olsan, en fazla 1-2 saat oynamışsın o kadarı da belli, siyaset sadece orda çağırdığında kuşatma değildir o Savaş.

Sırf artistik yapıcam diye herşeyi biliyorum ayağına ve post kasmak adına asıl sen yorum yapma. Alabildiği yol belli ve aldığı yol belli, sen oynama oyuna, boşuna kasma kendini, oynamadan yorum yap sadece.
2.ve3. sayfalarada bak
ilk yorumum oyunun genel havasıyla ilgiliydi yani 600lerden beri aldığı yoldan bahsediyodum
daha sonra warband'ı inceledim onlarıda 2 ve 3. sayfalarda bulabilirsin
isterseniz oyundan foto bile koyarım :D
nerdeyse 70 tane veagir şovalyesi yetiştirdim biraz uzun sürdü ama olsun (Yaklaşık olarak 100-150 arasıda kaybettim)

ayrıca o yorumum 1. versiyon çıktığındaki bildiklerimle yazmıştım yani warbandın çıkmasına bi kaç sürüm kala :thumbup1:
ayrıca kargı kalkmadı hala var
en azından askerlerde var (koltuklanmış kargı yiyebiliyosun oyunda)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
hepiniz haklısınız ama bu bir türk oyunu brothersoft,sega,ubısoft gibi animasyon ekibiyle hazırlanmamış türkler yapmış eksiği çok ama dahada geliştirirler bu oyun assasins creed gears of war gibi gelişmiş tekniklerle hazırlanmamış prototip olarak yapmışlar daha geliştirirler tartışmak anlamsız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yahu kadın karakter açtım bitane :D Native modunda oynuyorum Kral bana görev verdi Lord Nelaga iftira at diye Reyvadin şehrinin yakınlarında süvari ile Vaegir kralına mesaj gönder oda Nelaga kin beslesin diye ama Reyvadin şehrinin yakınlarında bişey bulamıyorum yardım lütfen :huh:

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
valla at değil sanki traktor la döndur dondurebılırsen :D :D :D

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Konuyu hortlatıyorum. Yeni konu açmak istemedim.

"Mount & Blade: Warband" Steam Yaz İndirimleri ile 7.49₺'ye düşmüş: