mount and blade tavsiyeleri alalim

Bu konuyu okuyanlar

pixel_mubarek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
evet mb ye basliyorum 2 gb ramim sagolsun indirdim neler yapmam gerek hic bilmiyorum

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Asker toplayın savaştaki eşyaları satıp zırh,kılıç almanız lazım.

sberkbayram

Asistan
Reaksiyon puanı
109
eğer oyunu beğenirsen orjinal almanı tavsiye ederim steam üzerinden, 3.70₺ gibi bir fiyata geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

(indirimde)

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,524
Baba önce hangi bölge için savaşacağına karar ver. Youtuberlar karma ordu yapıyorlar yapma çünkü adamlar kendi ırkı ile savaşınca moralleri düşüyor ordu hiç oluyor. Sonra seçtiğin ulusun kralının bütün görevlerini tamamla. Tamamladıktan sonra az biraz adam topla ve kraldan seni lord yapmasını iste. Toprak aldıktan sonra yardır zaten oyun seni sürükleyecek.

alperendmry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Eğer performansı iyiyse indirime girince al. Multisi çok iyi 350 saatim var.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
İlk başlarda zorlanırsın bek savaşma. Dersen nordlara katıl saldırıda ve meydan muharebelerinde iyi değil ama kale savunmalrı çok iyi hele o nord kahramanları.

pixel_mubarek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
param yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilginiz için hepinize teşeklür ederim

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
İllegal sitelere link vermedğinizi varsayıyorum forumda korsanın lafını etmeyin

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,415
Warband mı?

En başta talim alanlarına gidip level atlayıp seviyenizi yükseltin. Hem silah ve at kullanmayı öğrenirsiniz.

Sonra iyi bir silah alıp gidip çapulcu/haydutları öldürün. Onlardan çıkan ganimetlerdrn işinize yarayanları kendinize alın. Diğerlerini şehirlere gidip pazarda satın.

Biraz para biriktirince ticaret yapabilirsiniz. Veya lordlardan görev alıp onları yapabilirsiniz. Turnuvalara katılabilirsiniz (meydan dövüşü değil). Şehirlerde hanlardaki karakterler ile görüşüp kendi ordunuza katabilirsiniz.

Askerlerinizi ve bu karakterleri talim alanında dövüşerek level atlatabilirsiniz. Hanlardan paralı asker toplamaktasa köylerden çifçişeri toplayıp talim alanında eğitip level atlayın. Çünkü paralı askerlerin satın alma bedeli ve maaşları çok fazla.

Belli bir süre sonra görevler ve ticaret sıkıyor zaten. Bir krallığa katılabilir veya kendi krallığınızı ilan edebilirsiniz.

Bir krallığa katılırsanız enayilik edip tek başınıza kale faln fethetmeyin. Çünkü siz kaleyi krallık adına fethettiğüniz için kral kaleyi size vermiyor genelde. Arasının iyi olduğu diğer lordlardan bitine veriyor. Kral ile aranızı iyi tutun, görevlerini yapın. O zaman siz bir yer fethetmeseniz de size köy veya kale veriyor kral.

sberkbayram

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Warband mı?

En başta talim alanlarına gidip level atlayıp seviyenizi yükseltin. Hem silah ve at kullanmayı öğrenirsiniz.

Sonra iyi bir silah alıp gidip çapulcu/haydutları öldürün. Onlardan çıkan ganimetlerdrn işinize yarayanları kendinize alın. Diğerlerini şehirlere gidip pazarda satın.

Biraz para biriktirince ticaret yapabilirsiniz. Veya lordlardan görev alıp onları yapabilirsiniz. Turnuvalara katılabilirsiniz (meydan dövüşü değil). Şehirlerde hanlardaki karakterler ile görüşüp kendi ordunuza katabilirsiniz.

Askerlerinizi ve bu karakterleri talim alanında dövüşerek level atlatabilirsiniz. Hanlardan paralı asker toplamaktasa köylerden çifçişeri toplayıp talim alanında eğitip level atlayın. Çünkü paralı askerlerin satın alma bedeli ve maaşları çok fazla.

Belli bir süre sonra görevler ve ticaret sıkıyor zaten. Bir krallığa katılabilir veya kendi krallığınızı ilan edebilirsiniz.

Bir krallığa katılırsanız enayilik edip tek başınıza kale faln fethetmeyin. Çünkü siz kaleyi krallık adına fethettiğüniz için kral kaleyi size vermiyor genelde. Arasının iyi olduğu diğer lordlardan bitine veriyor. Kral ile aranızı iyi tutun, görevlerini yapın. O zaman siz bir yer fethetmeseniz de size köy veya kale veriyor kral.
normal mount and blade'i kast ediyor büyük ihtimalle, 2gb ram dediğine göre warbandı rahatça oynayabileceğini pek sanmıyorum

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Turnuvalar oluyor arada bazı şehirlerde. Görünce katılın iyi para veriyor. Hanlardaki gezginlere sorabiliyorsunuz zaten hangi şehirde turnuvalar var diye.

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Evlenmek için önce kızın ailesiyle aranı geliştir sonra şiir falan oku kıza senindir.
Ailesi kabul etmezse kaçır kızı.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
oyunu indirdim 50 kişi falan oldum geziyordum sonra 200 kişilik ordu geldi sonra ne oldu bilmiyorum savaş çıktı yenildim sinirlenip onlineye geçtim ondan da bişey anlamadım bayadır oynamıyorum

pixel_mubarek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
oyunu indirdim 50 kişi falan oldum geziyordum sonra 200 kişilik ordu geldi sonra ne oldu bilmiyorum savaş çıktı yenildim sinirlenip onlineye geçtim ondan da bişey anlamadım bayadır oynamıyorum
dead cellsi biliyormisin

Reaksiyon puanı
591
oyunu açarken ayarlardan hileyi aç.(kısayola tıklayınca gelen ekran) sonra savaşlarda Ctrl+Alt+f4 yap hepsi geberir para gerekirse envantere gir Ctrl+x bas full