Öneri Motosikletten Vazgeçirir Misiniz?

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
1625904425750.png

Merhaba arkadaşlar, ortalama 100 bin bütçem var, araba bakıyordum. Eski konumu görmüşsünüzdür belki. 100 bine istediğim tarzda dikkat çekici bi araba bulamadım, bulduklarım da artık çöpü çıkmış durumdalardı. Ortalama 80 bine motor almayı düşünüyorum ama kazaların yüksek bi yüzdesi ölümle veya sakatlanmayla sonuçlandığı için biraz geri duruyorum, 6 sene önce 1 sene boyunca motor kullandım gerçekten çok ayrı birşey fakat arabada iken demir bi zırhımız var, kemerimiz var, airbagimiz hatta airbaglerimiz var fakat motorda hiçbirşey yok kask mask hikaye belli bi hıza kadar koruyor biliyorsunuzdur.

Çevrenizde motor kazası geçiripte ölen veya sakat kalan var mı? Kardeşimin müdürü supersportla kaza yapıyor ve bacağından ameliyata giriyor ve ölüm riski çok büyük, ameliyattan sonra sekerek yürüyor, bilgisayar başına otururken bacağını bi tabureye koyarken bile elleriyle bacağını alıp koyuyor. Bu gibi durumlar beni baya bi düşündürüyor. Sizinde çevrenizde böyle kazalar varsa anlatır mısınız? Motordan vazgeçmek için motor kazaları izliyorum ama hala vazgeçemedim, yardımcı olun lütfen.