Motorola'nın Yeni Gözdesi: MOTO ZN300

Cem

Profesör
Gelişmiş mutlimedya özellikleri ve içerdiği Facebook ve MySpace gibi sosyal ağ uygulamaları ile dikkatleri çeken yeni Motorola video konusunda cep telefonundan fazlasını sunuyor.

Motorola sonunda yeni sürgülü kapaklı multimedya cihazını duyurdu. MOTO ZN300 adını taşıyan model sosyal ağ meraklılarıyla telefonunu multimedya canavarı olarak kullananlara yönelik olarak tasarlanmış. ZN300'ün müşteri hedef kitlesi gençlerden oluşuyor. 3.1 megapiksel kamera ve LED flaşa sahip olan cihazın üzerinde kurulu gelen Facebook, MySpace ve Photobucket arayüzleri sayesinde kullanıcının arkadaşlarıyla daima bağlantı içinde olması hedefleniyor.

Saniyede 15 kare video çekebilen kamerasının yanı sıra Video Mixer yazılımı ile çektiğiniz video klip ve fotoğraflara efekt, geçiş ve önceden tanımlı seslerden atayarak yeni içerik hazırlayabiliyorsunuz. Motorola akıllı bir hareketle YouTube uygulamasını da cihaza eklemiş. MOTO ZN300 üzerinde standart QVGA (240x320 piksel) ekran, kulaklık için 3.5mm jack, Opera web tarayıcısı ve Bluetooth desteği bulunuyor. Cihazda kamera, video ve playback modlarında sadece önemli tuşların görünmesini sağlayan üç ayrı tuş takımı aydınlatma seçeneği bulunuyor.
MOTO ZN300'ün 2009'un içinde bulunduğumuz ilk çeyreğinde tüm pazarlara hızlı bir şekilde girmesi bekleniyor ama fiyatlandırma konusunda henüz bir bilgi yok.
:: Cep telefonunuzdanfacebook ve benzeri diğer sosyal ağ uygulamalarına girdiniz mi?

Yazan: Cem Sünbül
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst