Motorola Motoluxe - Xperia Sola - HTC one V telefonları arasında çok kararsız kaldım

Bu konuyu okuyanlar

ufukcankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Motorola Motoluxe - Xperia Sola - HTC one V sizce hangisi tercih edilir.
Ben teknolojiye düşkün bir insanım elimden geldiğince kovalamaya çalışırım. Şimdi motoluxe nin 2.3 android sürümü üstünde kalacak 4.0 güncelleştirme gelmeyecek sola ve one v de 4.0 sıkıntı olmayacak. Ben maillerime bakıcam, internette gezicem, yeri geldiği zaman fotoğraf çekicem, video izliyeceğim, ofis işlerimi halledicem her türlü ofis işlerimi yapmam gerekiyor ve sürekli iletişim halinde olan birisiyim. Android uygulamalarını kaldırmasını istiyorum; whatsapp olsun, viber olsun bunun gibi uygulamalar. Benim için oyun çok önemli değil aslında benim için internet, ofis ve iletişim uygulamaları önemli. Yorumlardan bir şeyi merak ettim bunda motoluxe de java desteklemesi var mı ?

Motoluxe de ön kamera olması, 4" lik bir ekran olması beni düşündürüyor ama ben aldığım zaman işlemlerimi hallederken donmaması gerekiyor. Arkadaşlar telefon ahizesinin çok kötü olduğunu ve sesinin çok az çıktığını söylediler ben şimdi aldığım zaman pişman olmak istemiyorum.

Bir de düşündüğüm bir nokta var bunların hepsini boşverip biraz daha para verip xperia arc s mi alsam. Arc s i kullandım ama biraz da maddiyatdan dolayı ondan kaçıyorum arc s çok muhteşem bir telefon benim için ama önde kamera olmaması biraz düşündürüyor. şarj sorunu var ama şimdi motorolayı tercih edip onu aldıktan sonra iletişim halindeyken kötü ses, iletişim kopukluğu ve internet, ofis işlerimi hallederken donma yaşayaacaksam şarj 10 gün gitmiş benim için önemli bir etken olmuyor. O yüzden çok kararsız kaldım ?

pulucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sürekli motoroladan bahsettiğine göre kararını vermişsin

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
one v yi aklından bile geçirme bence diğerlerini sen bilirsin:D

ufukcankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
one v çok mu kötü :S

sanırım herkes okumadan cvp vermiş :)

ufukcankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
one v o kadar kötü mü :S
İncelemeleri izledim kötü bir telefona benzemiyordu ama tabi kullanmadığımdan kesin bir şey söyleyemem

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
one v o kadar kötü mü :S
İncelemeleri izledim kötü bir telefona benzemiyordu ama tabi kullanmadığımdan kesin bir şey söyleyemem

Öncelikle Arc S'in ön kamerası olmayabilir ki sen de pek kullanmazsın herhalde ama ben görüntülü görüşmesiz yapamam diyorsan alma ancak çok şık bir telefon.Ben sana herkese önerdigim gibi Xperia ailesini önerebilirim.Modeli senin bütçene kalmış bir şey.Motorola da batarya sıkıntı olmaz ama dedigin üzre işlerini yapamadıktan sonra batarya olsa nolur olmasa nolur ama ben her halukarda sana Xperia Arc S'i öneririm cünkü şık telefon . Arkadaşımda aynısı var bende de Xperia S var güzel yani Sony ailesi.Cünkü telefonlarına destek vermesini biliyor ve güncel tutmaya calısıyor.İnşallah yardımcı olabilmişimdir.İyi forumlar :)

polonyalimendil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia sola tavsiye ederim, bu ücü arasindan en iyi tercih olacaktir. Xperia'ya Jb güncellemesinin gelmesi gündemde. zaten ics'den bahsetmiyorum bile, bu ay icinde ics'nin gelmesini bekliyoruz. jb de iki ay icinde gelir diye ümidediyoruz

ufukcankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arc s varken bunları tercih etmek gibi bir şansım yok tabi ama dediğim gibi biraz maddi sıkıntı var ama zorlarsam alabilirim.

ufukcankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
paralel ithalat firma garantisi ne oluyor ?
Güvenli midir ?

ufukcankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gittigidiyor'a da bakmıştım genellikle pasaport kayıtlı telefonlar oluyor.

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Motorola Motoluxe'un kamerası 8 MP,diğer özelliklerinde pek bir farkları yok,bence Motorola Motoluxe ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Motorola Motoluxe'un kamerası 8 MP,diğer özelliklerinde pek bir farkları yok,bence Motorola Motoluxe ;)

Motorola da 8 MP kamera olması iyi diğer özellikleri de fena değil. 4" ekran, ön kamera...
Ama internetten araştırdım biraz telefonla konuşurken ahizeden ses az geliyormuş konuşurken bu sıkıntı yaratır. O kadar para veriyorsun adam gibi konuşamıyorsun. bu neden benim kafamı çok düşündürüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende sony ericsson xperia neo ve motorola motoluxe arasında kaldım siz ne dersiniz

Son mesajlar