Motorine zam geldi

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamaya göre motorinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 10 kuruş zam yapıldı.

Motorinin litresi şu an İstanbul’da 5.82 TL’den, Ankara ve İzmir’de ise ortalama 5.89 TL’den satılıyor.

Muratssb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Suyla calisan araba üretilmesse bu fiyatlarla basa cikamayacagiz

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Sizin her şeye konu açmanıza hayran kaldım. Cidden görülesi bir konu. 7 kuruş zam gelmiş.

Bugün açılan üyelik ve hep üstüme oynamalar özel mesaj atmalar ve durumlara hep olumsuz negatif yorum yazmalar :) Büyük ihtimal birisinin fake hesabısınız ki böyle rahat konuşuyorsunuz , ben sizi raporladım son saatlerinizi geçirebilirsiniz

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
6,381
Bugün açılan üyelik ve hep üstüme oynamalar özel mesaj atmalar ve durumlara hep olumsuz negatif yorum yazmalar :) Büyük ihtimal birisinin fake hesabısınız ki böyle rahat konuşuyorsunuz , ben sizi raporladım son saatlerinizi geçirebilirsiniz
Evet o kullanıcı sürekli başkalarını eleştiriyor ve laf atıyor. Tek işi başkalarının dediklerine çamur atmak. Foruma da üye olmamış 3-4 aydır uzaktan takip ediyorum diyor sonra hesap açıp forumda kileri eleştiriyor. Çok büyük ihtimalle yaş 10 yaş altı ve harbiden cahil çocuk gibi konuşuyor ya da fake hesap.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Evet o kullanıcı sürekli başkalarını eleştiriyor ve laf atıyor. Tek işi başkalarının dediklerine çamur atmak. Foruma da üye olmamış 3-4 aydır uzaktan takip ediyorum diyor sonra hesap açıp forumda kileri eleştiriyor. Çok büyük ihtimalle yaş 10 yaş altı ve harbiden cahil çocuk gibi konuşuyor ya da fake hesap.

Birazdan ban yer raporladım

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Herkesin kendi görüşlerini belirttiği bir yerdeyiz. Kişi kendi gibi bilir işi deyip geçiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birazdan ban yer raporladım
Cidden negatif yorum yapan birini banlayabilecek kadar kötü bir forum ise yazdıklarımda haklıyım.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Cidden negatif yorum yapan birini banlayabilecek kadar kötü bir forum ise yazdıklarımda haklıyım.

9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
  • Üyelerimizi rencide edici sözler ve kelimeler kullanmak yasaktır. Uyarı alabilir ve sonrasında uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.

Sizin de forum kurallarını tekrar gözden geçirmenizi rica etmek zorundayım!