Mortal Kombat 12, yapımcısı tarafından yanlışlıkla sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

E

Enes K.

SDN Okuru
NetherRealm Studios tarafından geliştirildiği düşünülen Mortal Kombat 12, bir çalışanın dikkatsizliğiyle ortaya çıkmış olabilir.

NetherRealm Studios ve Warner Bros işbirliği ile geliştirilen Mortal Kombat serisi, uzun yıllardır Street Fighter ile birlikte dünyanın en çok hayrana sahip olan dövüş serisi olarak biliniyor.

Son olarak 2019 yılında piyasaya çıkan serinin 11. oyunu, geçtiğimiz aylarda Microsoft’un Game Pass sistemine eklenmişti. Oyunun DLC planlamasının son bulması ve bundan böyle artık yeni bir içerik eklenmeyecek olmasıyla yeni oyun merakla beklenir olmuştu. Bir NetherRealm Studios çalışanı, oldukça dikkatsiz bir hareketle Mortal Kombat 12’nin geliştirildiğini onaylamış oldu.

Mortal Kombat 12, yakında duyurulabilir​

2019 yılında piyasaya sürülen Mortal Kombat 11’in ekolojik ömrünün yavaş yavaş sonuna geldiği söylenebilir. Üçüncü yılını doldurmak üzere olan oyun, geçtiğimiz aylarda yayınlanan son genişleme paketiyle artık daha fazla içerik almayacağını onaylamıştı. Son aylarda NetherRealm Studios’un, Marvel karakterlerini konu alan bir dövüş oyunu yapacağına dair söylentiler olsa da bu fısıltılar onay görmemişti. Görünen o ki Mortal Kombat serisi, yeni oyunuyla bir kez daha DC karakterlerini konuk alacağı bir yola giriyor.

mortal-kombat-12-image-leak-edited.webp


Geçtiğimiz hafat içerisinde resmi Instagram hesabı aracılığıyla bir görsel paylaşan NetherRealms Studios yöneticisi Jonathan Andersen, (görsel yukarıda) Mortal Kombat ve Injustice serilerini anımsatan birkaç posterle dolu masasını gösterdi. Ancak meraklı hayranlar, görselin küçük bir kısmında görünen monitörleri yakınlaştırdı ve sağ üstte yer alan ‘MK 12 Mast….’ yazısını tespit ettiler.

mortal-kombat-x.jpg


Elbette MK 12’nin Mortal Kombat 12’nin kısaltması olduğuna şüphe yok. Buna karşın kalan kısmın neyi anlattığı bilinmiyor. Bununla birlikte monitörlerde bir de serinin sevilen karakterlerinden Reptile‘in de ismi geçiyor. Bu karakterin MK11’de hiçbir şekilde yer almaması da seriye döneceği ve Mortal Kombat 12’nin oynanabilir dövüşçülerinden biri olacağına işaret ediyor olabilir.

Mortal Kombat’ın yaratıcısı Ed Boon’un ve aynı zamanda ekibinin oyuncularla bu tür küçük şakalaşmaları çok sevdiği bir gerçek. Bu anlamda bu ‘sızıntının’ ne kadar gerçek olduğu önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak. Peki sizler bu durumla ilgili neler düşünüyorsunuz?

Kaynak: Mortal Kombat 12, yapımcısı tarafından yanlışlıkla sızdırıldı!
 
Son düzenleyen moderatör:

N-13

King of the Woodland Realm
Yönetici
Super Moderator
Katılım
15 Kasım 2020
Mesajlar
5,263
Çözümler
29
Reaksiyon puanı
8,455
Puanları
113
Yaş
18
Mortal Kombat serisinin bir çekiciliği kaldığını düşünmüyorum. Aynı durum Injustice serisi için de geçerli. Farklı yapımlara yönelseler çok daha iyi olur.
 

James Howlett

Profesör
Katılım
26 Ekim 2020
Mesajlar
2,423
Reaksiyon puanı
1,712
Puanları
113
Mortal Kombat serisinin bir çekiciliği kaldığını düşünmüyorum. Aynı durum Injustice serisi için de geçerli. Farklı yapımlara yönelseler çok daha iyi olur.
Kesinlikle bencede, şahsen sf den çok daha keyif alıyorum 👍
 
Üst