Montajlar için sesler ve ses efektleri bulamıyorum!!!

Bu konuyu okuyanlar

BreaklineDJ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Editörlüğe yeni başladım.Komik şeyler yapmaya çalışıyorum fakat aradığım ses(mesela youtube da bakmayın lan diyen birini aramak istediğimde bulamıyorum)veya ses efektlerini bulamıyorum.Bu tarz şeylerin olduğu site veya uygulamalar var mı bilen varsa yazabilir mi?

intocrates

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
316
Editörlüğe yeni başladım.Komik şeyler yapmaya çalışıyorum fakat aradığım ses(mesela youtube da bakmayın lan diyen birini aramak istediğimde bulamıyorum)veya ses efektlerini bulamıyorum.Bu tarz şeylerin olduğu site veya uygulamalar var mı bilen varsa yazabilir mi?
Al hediyem olsun. Benim sesim değil. ?

Emirhan Sin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
knk önce slm onu melesa genellikle youtubede bulursun veya yabancı kaynaklardan youtubeye yoğ a*** diye böyle bir efekt var genellikle insanlar onu koyuyorlar yani mesela birisi Emirhan Sin dedi ya onu bazı adamlar kısaltıp sadece Emirhan Sin dediği yeri koyuyorlar youtubeye onlara bak ve yabancı kaynaklardan efekt araştır mesela vurma efektif mi istiyorsun arama yerine ingilizce bir şekilde Vurma efekti After Effeks yazarsan çıkar ve plugin kullan ekstra eklenti kullan bende editörüm bana e postadan ulaş herşeyi gösteririm

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Ses efektlerini youtube'dan değil. Belirli sitelerden bulabilirsin. Bazı sitelere insanlar ekliyorlar ve para kazanıyorlar. Yani o sitelerden bulursan daha doğru olur. Daha önceden bende ekliyordum, şimdi sitenin ismi aklıma gelmedi.

BreaklineDJ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Tabii ki
Videoda bu sesi kullanırsan video linkini at buraya, izlerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses efektlerini youtube'dan değil. Belirli sitelerden bulabilirsin. Bazı sitelere insanlar ekliyorlar ve para kazanıyorlar. Yani o sitelerden bulursan daha doğru olur. Daha önceden bende ekliyordum, şimdi sitenin ismi aklıma gelmedi.
Site adını hatırlarsan beni de bilgilendir minettar kalırım

DockaİsOnline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum zedge ye bakabilirsin orada zil sesi veya mesaj sesi bildirim sesine gir istediğin gibi kısa ses kayıtlarına ulaşabilirsin ve orada da vinelardan komik videolardan alıntı yapılmış trend ses tonları yada program ile yapılmış sesler mevcut