Monster Veya diğer marka oyuncu laptopları?

Bu konuyu okuyanlar

CanKaramanli

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Arkadaşlar ben yakında laptop almayı düşünüyorum bir sorum olucak siz monster önerir misiniz veya MSI Lenovo Asus gibi markalar daha mı iyi?

Bütçe olarak 21.000TL ye ulaşabilirim

CanKaramanli

Asistan
Reaksiyon puanı
51
peki msi ın yeni modelleri monstera göre 2-3 kat daha pahalı ve monster çıkardığı yeni 10. nesil ve superli laptoplar daha iyi Neden böyle?

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Marka algısından dolayı pahalı. Ben Monster kullanıyorum, öneririm kısaca. Ancak 20 bin lira laptop için çok yüksek bir bütçe ve bence biraz gereksiz olur o fiyatlara almak, siz bilirsiniz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117

100K olan var zevkler ve renkler tartışılmaz ben almam alana karışmam.

Son düzenleme:

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar ben yakında laptop almayı düşünüyorum bir sorum olucak siz monster önerir misiniz veya MSI Lenovo Asus gibi markalar daha mı iyi?

MErhaba,

Monster tavsiye ettim bir marka. Ürünlerindeki f/p oranı bilinen markalara göre daha yüksek. En büyük avantajı ve diğer markalarda göremeyeceğiniz avantajı teknik servis konusu.

Ama size şu tavsiyeyi vermek istiyorum, Oyun bilgisayarı alacaksanız ve 21.000 Tl gibi max. bütçeden bahsediyorsunuz, o şekilde yüksek bütçelere notebook alınmaz. Masaüstü toplayın ve çok iyi bir monitör, mause, klavye ile her anlamda 4/4lük bir sistem kurun.

Rotarchy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Aslında sana biraz daha klasik yaklaşayım eğer üniversite için düşünmüyorsan yani günlük kullanacak isen laptop biraz saçma olur 4-5 bine çok iyi masaüstü bilgisayarlar var seni gayet iyi idare eder

CanKaramanli

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Aslında sana biraz daha klasik yaklaşayım eğer üniversite için düşünmüyorsan yani günlük kullanacak isen laptop biraz saçma olur 4-5 bine çok iyi masaüstü bilgisayarlar var seni gayet iyi idare eder

Ben pek bilgisayar toplamadan anlamam. Anlamam derken parçalarından değil onu nasıl kuracağımdan

anlamam peki sizin önerdiğinin hazır toplanmış bilgisayar var mı incehesaptan veya itopya gibi sitelerden?

Bu arada ben bilgisayarın içindeki parçalar iyi olsun ki uzun süre idare edeyim istiyorum. Ve bilgisayarın asıl hedefi oyun oynama olmasını isterim