Monster Tulpar

Bu konuyu okuyanlar

ATHEON

Asistan
Reaksiyon puanı
79
İyi günler. Bugün uzun zaman sonra araştımalarım neticesinde F/P kategorisinde Gaming notebooklara bakıyordum ve tulpar T7 19.7 modelini almaya karar verdim. Siparişi verdim ve sizlere yorumlarınızı sormak istedim. Başta HP almak istedim ancak HP nin de servisini hiç beğenmiyorlardı. Bütçem 12 13 civarında olduğu için MSI'ın problemli kasalarına yetiyordu. 1660ti lı bir PC almak istemedim ve Monster aldım. Aynı kasadan ailemden biri kullanıyor (gpu 1660 Ti cpu 9750h) ve kasadan memnun olduğunu sadece çok az altta ışık hüzmesi olduğunu belirrti. Sizlerin bu konu hakkında yorumları nelerdir? Çok ışık hüzmesi oluyor mu? Kronik bir problemi var mı? Cevaplarınıza ve ürünün geldiğindeki durumuna göre iadesini veya kullanımını düşünüyorum.Düşüncelerinizi bekliyorum.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Performans ve servis tarafında sorun yaşamazsınız. Kasa tarafında çok kaliteli bir şey beklemeyin. Ancak tüm bunların haricinde laptopta mekanik klavye saçmalığı yüzünden ben bu ürünü pek tercih etmiyorum açıkçası. Sessiz bir ortamda çevreyi rahatsız edecektir çünkü. Son olarak Monster'larda sıfır üründe hata çıkma olasılığı diğer markalara göre daha fazla. O kısım da şans işi.

ATHEON

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Performans ve servis tarafında sorun yaşamazsınız. Kasa tarafında çok kaliteli bir şey beklemeyin. Ancak tüm bunların haricinde laptopta mekanik klavye saçmalığı yüzünden ben bu ürünü pek tercih etmiyorum açıkçası. Sessiz bir ortamda çevreyi rahatsız edecektir çünkü. Son olarak Monster'larda sıfır üründe hata çıkma olasılığı diğer markalara göre daha fazla. O kısım da şans işi.

Mekanik klavye tercih sebebimde aslında. Ben seviyorum hissiyatını ve sağlamlığını. Umarım gelen ekran beni üzmez ve kullanabilirim uzun süre.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Anlık olarak stoklarda bulunmamaktadır.......