MONSTER® TULPAR T7 V2.4.1 17.3" Batarya Bulmak

Bu konuyu okuyanlar

NambaKorea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar şimdi ben MONSTER® TULPAR T7 V2.4.1 17.3" kullanıyorum ve artık bataryası ölmüş durumda şarj bile olmuyor doğru düzgün yeni batarya almam gerekiyor nasıl bulabilirim bir tane buldum sanırım ama emin değilim bulduğum batarya 73 wh yazıyor ürünün orjinalindeki 87 wh yardımcı olabilir misiniz. Ürünün linki ve bulduğum bataryanın linki asağıda :

Ürün : MONSTER® TULPAR T7 V2.4.1 17.3" - Tulpar T7 Oyun Bilgisayarı Modelleri | Monster Notebook

Batarya:
Not: Servis demeyin dolar üzerinden hesap çıkarıyorlar ve durumlar ortada çok uçuk :D

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
390
Hocam dediğiniz gibi ürün, Monster'ın sitesinde 87 WH olarak gözüküyor. Sizin bulduğunuz pil de Tulpar V2.4 ün pili, yani bilgisayar ile uyumlu değil. Bilgisayarın istediği gücü veremeyebilir. Bende internette bu modelin pilini araştırdım fakat bulamadım. Eğer bulursam burada paylaşırım.

NambaKorea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam dediğiniz gibi ürün, Monster'ın sitesinde 87 WH olarak gözüküyor. Sizin bulduğunuz pil de Tulpar V2.4 ün pili, yani bilgisayar ile uyumlu değil. Bilgisayarın istediği gücü veremeyebilir. Bende internette bu modelin pilini araştırdım fakat bulamadım. Eğer bulursam burada paylaşırım.
aynen bulamadım ben de teşekürler