Monster Pusat V1 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

k.turuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, Inca'ya ait bir mause kullanıyorum şuan 25₺'ye almıştım fakat yavaştan bozuluyor (her seferinde içini açıp onarıyorum) bu yüzden yeni bir mause alma ihtiyacı duydum. Öncelikle bütçem maksimum 100₺ oda taksitlendirirsem 100₺ ağırlığı ayarlanabilir ve orta boy ele oturur bir gaming mause arıyorum ve pusat v1 bana çok güzel göründü fakat CS:GO'da nokta atışları için engel çıkaran bi titremesi olduğu söyleniyor. Kullanan varsa yorum yapabilir mi ya da önerdiğiniz herhangi bir mause var mı? Teşekürler.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Hocam Monster Pusat V1 dediğiniz mouse zaten tasarım olarak çalıntıdır. Aynı Mouse'tan MSI Interceptor olarak çıkarmış ve Redragon firmasındada bunu görmekteyiz. Benim tavsiyem Monster Pusat V1 alacağınıza Redragon Centrophorus almanızı tavsiye ederim çünkü hem bazı özellikleri daha iyi hem de fiyat olarak daha uyguna bulmak mümkün. Centrophorus'u bizzat kullanıyorum 5 aydır çok memnunum. 50 liraya almıştım makro haricinde ne ararsanız var ve ele tam oturuyor ergonomisi çok başarılı. Kırmızı örgülü kablo + altın kaplama USB ve ağırlık ayarlaması da var bu arada.

Product Overview: Centrophorus | Redragon USA

k.turuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam Monster Pusat V1 dediğiniz mouse zaten tasarım olarak çalıntıdır. Aynı Mouse'tan MSI Interceptor olarak çıkarmış ve Redragon firmasındada bunu görmekteyiz. Benim tavsiyem Monster Pusat V1 alacağınıza Redragon Centrophorus almanızı tavsiye ederim çünkü hem bazı özellikleri daha iyi hem de fiyat olarak daha uyguna bulmak mümkün. Centrophorus'u bizzat kullanıyorum 5 aydır çok memnunum. 50 liraya almıştım makro haricinde ne ararsanız var ve ele tam oturuyor ergonomisi çok başarılı. Kırmızı örgülü kablo + altın kaplama USB ve ağırlık ayarlaması da var bu arada.

Product Overview: Centrophorus | Redragon USA
Baktım şuan mousa gayet güzel görünüyor ve daha ucuz bana yeterli makrolara sahip şuan birinci sıraya geçti, teşekür ederim.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Baktım şuan mousa gayet güzel görünüyor ve daha ucuz bana yeterli makrolara sahip şuan birinci sıraya geçti, teşekür ederim.

Centrophorus'ta makro bulunmuyor. Makrolu istiyorsanız Redragon Lavawolf var yazılım CD'si çıkıyor içinden çok güzel ayarlar var onu tavsiye ederim ama Centrophorus'ta makro yazılımı veya ona benzer bir yazılım bulunmuyor.

k.turuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Centrophorus'ta makro bulunmuyor. Makrolu istiyorsanız Redragon Lavawolf var yazılım CD'si çıkıyor içinden çok güzel ayarlar var onu tavsiye ederim ama Centrophorus'ta makro yazılımı veya ona benzer bir yazılım bulunmuyor.
Hocam zaten sadece CS:GO WoT ve o tarz oyunlar oynadığımdan makroya pek ihtiyacım olmuyor, makroyu sadece web sitelerinde ileri geri, kopyala yapıştır gibi şeyleri yapmak için kullanıyorum.