Yardım monster notebook düşük fps sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Volso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar 2 gün önce monster tulpar t7 v21.8 isimli bilgisayarı aldım fakat rtx 3070 ekran kartına göre çok düşük fps alıyorum. Örneğin rainbow six siege adlı oyunda 2k ultra ayarlarda oerlama 110 fps alıyorum. Ekran kartı hariç bilgisayarımla aynı donanıma sahip rtx 3060 ekran kartlı bilgisayara sahip arkadaşım bile aynı oyunda aynı ayarlarda benden 60-70 fps daha fazla alıyo. Bu konu hakkında ne yapmalıyım bilgisi olan bi arkadaş varsa ve yardımcı olursa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Sistem Özellikleri:
intel i7 11800h
rtx 3070
8*2 16gb 3200mhz ram

Alper2941

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 10 yıllık monster kullanıcıyısyim dediklerimi uygula maksimum FPS alacaksın..

1. En önemli olan laptoplarda güç tasarrufu açıktır bu performansı direk olarak baskılar bu modu performans modunda kullanmalısın.

2. Masaüstü sağ tık ile nvidia denetim masasına girip burdan maksimum performans modu var buna geçmelisin..

3. Programlar tam ve güncel olmalı..
Daha fazlasını unlost csgo FPS artırma videosundan yapabilirsiniz..
Sonucu yazarsan memnun olurum..

Volso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba 10 yıllık monster kullanıcıyısyim dediklerimi uygula maksimum FPS alacaksın..

1. En önemli olan laptoplarda güç tasarrufu açıktır bu performansı direk olarak baskılar bu modu performans modunda kullanmalısın.

2. Masaüstü sağ tık ile nvidia denetim masasına girip burdan maksimum performans modu var buna geçmelisin..

3. Programlar tam ve güncel olmalı..
Daha fazlasını unlost csgo FPS artırma videosundan yapabilirsiniz..
Sonucu yazarsan memnun olurum..
dediklerinizi uygulayıp geri dönüş yapacağım çok teşekkür ederim