Monster-Lenovo 2'lemi

Monster veya Lenovo

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

repstar90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler SDN üyeleri 2 laptop arasında kaldım kararsızım yardımınıza ihtiyacım var

1.Monster
MONSTER® ABRA A5 V1.1.2 15.6 modeli gtx860m ekran kartlı
http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=464795&kat=6454&lang=tr-TR#.VFJGKjSsWvM

2.Lenovo Y510P 59-415880 modeli GT755M SLI(çift ekran kartlı)

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9763

2 laptop arasında ram ve işlemci arasında pek fark yok fakat sorunum ekran kartlarında 2 side yüksek performanslı GT755M biraz daha iyi lakin çift ekran kartlarında problem varmış gibi duyumlar aldım sizde hangisini seçmeliyim şimdiden teşekkürler

Not: Konu birkaç forum sitesinde de açıldı,maksat daha çok kişiye ulaşmak.

E. Balimre

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hangisinin daha iyi performans vereceği sana bağlı.Kullanacağın yazılımların slı desteği iyiyse gt 755m slı daha iyi performans verecektir.Ama slı desteği olmayan yazılımlarda.Gtx 860 çok daha iyi performans verir.Bazen programın slı desteği olsa bile slı dan tam yararlanamaya biliyor.

repstar90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangisinin daha iyi performans vereceği sana bağlı.Kullanacağın yazılımların slı desteği iyiyse gt 755m slı daha iyi performans verecektir.Ama slı desteği olmayan yazılımlarda.Gtx 860 çok daha iyi performans verir.Bazen programın slı desteği olsa bile slı dan tam yararlanamaya biliyor.

Oyun tarzi benim işler oyunda bi yazilim fakat ben oyun icin kullanacağım ha diger işler dersen max excel falan yani digerleri pek onemli değil

E. Balimre

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyundan oyuna slı fark edebiliyor.Bence başkalarınında görüşlerini al.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX860M 128-Bit DX11.2 bu monster'da var daha iyi Ekran Kartı Değiştirilebilir mi? Hayır yazıyor mxm değil.

repstar90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyundan oyuna slı fark edebiliyor.Bence başkalarınında görüşlerini al.

Anladim sli olayi biraz yaş gibi duruyor, aklim daha cok Monster a yatti artık yardımların icin tesekkürler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX860M 128-Bit DX11.2 bu monster'da var daha iyi Ekran Kartı Değiştirilebilir mi? Hayır yazıyor mxm değil.

Gtx 860m isterse siteden daha iyisi ekleniyor tabi fiyat artışı dahilinde bu ekran karti sliye gore daha cok kullanisli gözüküyor fiyat olarak monster daha ucuz hem aklim iyice Monster a gitti açıkçası.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Anladim sli olayi biraz yaş gibi duruyor, aklim daha cok Monster a yatti artık yardımların icin tesekkürler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gtx 860m isterse siteden daha iyisi ekleniyor tabi fiyat artışı dahilinde bu ekran karti sliye gore daha cok kullanisli gözüküyor fiyat olarak monster daha ucuz hem aklim iyice Monster a gitti açıkçası.
sli'ın bir hayrı yok gibi oyun destekliyorsa iyi yoksa daha kötü gtx860m daha iyi.

repstar90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0