Monster Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Waxsar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba kendime bir monster laptop almak istiyorum. Alacağım laptopu video edit, içerik üretme ve arada oyun oynamak için alacağım. 7200 tl civarında hangi monster laptopu almalıyım? Sizce 8 ram ile 16 ramden hangisini tercih etmeliyim?

Uykulu Yazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba kendime bir monster laptop almak istiyorum. Alacağım laptopu video edit, içerik üretme ve arada oyun oynamak için alacağım. 7200 tl civarında hangi monster laptopu almalıyım? Sizce 8 ram ile 16 ramden hangisini tercih etmeliyim?
Video render işlemleriniz varsa en az i7 işlemcili bir pc alın ram'i sonradan yükseltebilirsiniz. Ama almışken 16 gb daha iyi olur tabiki.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam model bakmadan önce RAM sorunuza cevap vereyim. Bu dönem için minimum RAM 12GB olmak zorunda çünkü genel olarak 10GB bazı uygulamalar 12GB kullanıyor. Geleceğe dönük bir alışveriş için 16GB almanızı öneririm. Şimdi Monster model bakayım.

"Birleştirilmiş Mesaj"

Hocam bütçeyi aşamam derseniz bu ürünü;

300-500TL aşabilirim derseniz bu ürünü 16GB RAM ve 512GB SSD yaparak almanızı;
öneririm.

PİXEL BEY

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Bak kardeş sana bir şey diyim bendede laptop var hemde monster böyle şu laptop alayım konusuna girince böyle sövesim geliyor nedenin bilmiyorum bak aga crysis 2 yükledim açılmadı aşşırı ısınıyor pc yi yeni aldım 2 gram aklım yokmuş laptobu alırken bizim alt komşunun arkadaşı yazılımcı dediki bu laptop size 10 sene gider şimdi sabah akşam o adama sövüyorum knk bak gezerim filan boşver ben sana bu pclerin aynısın 5k ya bulurum 3kya da gidersin telefon alırsın (kötüyse) iyiyse bşy yapamam gendede senin tercihin ama ben kasa almadığım için aşşırı pişmanım ailemde bana kızıyor sen bilmiyorsun diye hal buki o yazılımcı olacak adam doğru düzgün bir ... bilmiyor olması bak kardeş kendini kurtar git kasa al ben after efects filan da yükledim pc patlıyordu bak yalan değil patlıyordu istersen fotosunu atarım discordun varsa pc boşta 88 forzada çöküyor oyunlarda çok fazla fps dropu laptop sıkıntılı hee uğraşırım diyorsan senin proplemin ama bence kasa al

KelekKarpuz81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Açıkçası 7200tl ye monster olucağını sanmıyorum ama ben alıcam diyosan abra a5 serisini öneririm eğer video edit yapıcaksan 8gb ram yeterli ancak oyunda oynıycaksan ve yüksek performans en az 12 gb ram öneririm monster sitesinde 12gb ram olmayabilir o yüzden 8gb ram yeterli ama istersen 16gb ram alabilirsin :)