Öneri Monster Bukra V1 & Mikado MD-SBT26. Hangi Bluetooth Hoparlör Almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Merhaba arkadaşlar.

Monster Abra A5 V15.5 kullanıyorum ve kendi hoparlörünü yetersiz buluyorum. Benim bilgisayarımda mı sıkıntı var yoksa geneli mi böyle bilmiyorum ama bir hoparlör almayı düşünüyorum. Aklımda 2 adet bluetooth hoparlör var. Sizce bu ikisinden hangisini almalıyım ? Ya da sizlerin önerebileceği f/p bluetooth hoparlör var mı ? Açıkçası pek ücret ödemek istemiyorum. Yardımlarınıza ve önerinize ihtiyacım var. Ürünlerin linklerini aşağıya bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler...

Monster Bukra V1 Bluetooth Hoparlör

Mikado MD-SBT26 Bluetooth Hoparlör

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,644
Bkz.

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Bkz.
Yani Monster Bukra güzel bir tercih diyorsunuz ?

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,644
Yani Monster Bukra güzel bir tercih diyorsunuz ?
300 lira iken güzel bir tercih idi. Şu anda Bukra Max diye aynı ürünün 20W yerine 30W olanı çıkarmışlar. Fiyatları da ne zamandır güncellemediklerini hatırlamışlar ki 300₺'lik ürünü 400₺ olarak yeniden fiyatlandırmışlar. 300 lira verilirdi. Ama 400 lira verilir mi derseniz düşünürüm. Yine de muadillerinin 800 lira civarında olduğunu düşünürsek fena tercih sayılmaz. Sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum sanırım Huawei Freebuds 4i kulaklığımın 10 saat şarj süresine alıştığım için olsa gerek 7-8 saat şarj süresi bana yetersiz geliyor. Bir film izliyorum hoparlörü kapatıp koyuyorum. Başka zaman bir film daha izliyorum sonra akşamında şarkı dinleyecek olduğumda şarjı bitiyor yine mi diyorum :D şarj süresi gerçekten bu cihazlarda çok önemli. Öteki cihazı kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım ama 6W ses gücü sizi odanızda tatmin etse de açık havada ve geniş salonlarda tatmin etmeyecektir

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
300 lira iken güzel bir tercih idi. Şu anda Bukra Max diye aynı ürünün 20W yerine 30W olanı çıkarmışlar. Fiyatları da ne zamandır güncellemediklerini hatırlamışlar ki 300₺'lik ürünü 400₺ olarak yeniden fiyatlandırmışlar. 300 lira verilirdi. Ama 400 lira verilir mi derseniz düşünürüm. Yine de muadillerinin 800 lira civarında olduğunu düşünürsek fena tercih sayılmaz. Sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum sanırım Huawei Freebuds 4i kulaklığımın 10 saat şarj süresine alıştığım için olsa gerek 7-8 saat şarj süresi bana yetersiz geliyor. Bir film izliyorum hoparlörü kapatıp koyuyorum. Başka zaman bir film daha izliyorum sonra akşamında şarkı dinleyecek olduğumda şarjı bitiyor yine mi diyorum :D şarj süresi gerçekten bu cihazlarda çok önemli. Öteki cihazı kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım ama 6W ses gücü sizi odanızda tatmin etse de açık havada ve geniş salonlarda tatmin etmeyecektir
Düşüncelerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim...

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,644
Yine batarya gücü açısından Bukra tekrar öteki ürüne göre avantajlı konumda. Ayrıca iki hoparlörü birbirine bağlayıp eşzamanlı olarak çalma özelliği iki tane almaya itecek cinsten