Monster Abra A5 V6.1 Hakkında sorularınız

FITFORCE

Üyecik
Pazar akşamı sipariş vermiş olduğum Monster Abra A5 V6.1 bu sabah elime ulaşmıştır. İstanbul dışında olmama rağmen çok hızlı bir şekilde elime ulaştı, buradan Monster Notebook, Fokus Bilgisayara hızlı gönderi için teşekkür ediyorum.


Genel olarak ilk izlenimlerimi aktarmam gerekirse çok uzun süredir ben laptop araştırıyordum Monster hep aklımın bir köşesindeydi fakat ortalıkta dolaşan bazı olumsuz yorumlar sebebiyle almakta çok tereddüt ettim. Uzun bir araştırmalar sonucunda şansımı Monster'dan yana kullandım ve sürekli ortalıklarda dolaşan şikayetlerin hiçbirine rastlamadım. Yani ışık sızması, gürültülü fan sesi falan bende şuan için yok. Kasa kalitesi fiyatına göre bence normal, çünkü metal kasaya geçtiğinde maliyet daha da artacak buda fiyata yansıyacak ama bir fiyat performans laptop için tasarıma çokta takılmamak gerek olduğunu düşünüyorum, benim için önemli olan performans ve performansı oldukça iyi.

Bu model hakkında merak ettiğiniz, sormak istediğiniz, aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz, elimden geldiğince deneyimlerimi ve bilgilerimi aktarmaya çalışırım.
 

FITFORCE

Üyecik
Ceske a5v7.1 alsaydin ekran karti gtx 960 tı

Oyun için almamıştım, ekran kartına çok önem vermedim o yüzden.

Bilgisayar genel olarak hizi ne kadar acilis ve kapanis suresi ve kasa ve klavye su gecirmezmi

Klavye su geçiriyor sanırım boşluklar var çünkü, hızı SSD'siz olmasına rağmen gayet iyiydi.
Ek olarak laptopu, yaşadığım bir problemden dolayı iade ettim.
 

Son mesajlar

Üst