Monster Abra A5 V6.1.3 vs MSI PE60 6QE-407XTR

Buz Mavisi

Asistan
Reaksiyon puanı
2
MSI PE60 6QE-407XTR (GTX960M)

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V6-1-3.html#.Vy3s_4SLQdU

MSI ile Monster arasında kaldım ikisi arasında ekran kartı tasarım ve marka farkı var diğer tüm özellikleri aynı.

Sizce hangisini almalıyım Monster Abra serileri çok sıkıntılı diyorlar ışık sızmaları, ısınma sorunları malzeme kalitesi kötü falan gibi yorumlar görüyorum.

MSI tasarımı malzeme kalitesi herşeyi çok güzel ama hem fiyatı epey yüksek hemde paneli hakkında olumsuz bir kaç yorum gördüm.

Sizce aradaki fiyat farkını da göz önünde bulundurursak hangisini almak daha mantıklı ? Yada başka bir laptop tavsiyeniz var mı ?

Not: Oyun çok nadir oynarım, oyun için almıyorum.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Kesinlikle msi almalısın.

Enisulger55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Monster olmalısın kesinlikle hem fiyatı özelliklerine göre gayet iyi çok iyi bir firma herhangi bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum ayrıca monster alırsan özelleştirebilirsin kafanda soru işareti kalmadan MONSTER

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Monster olmalısın kesinlikle hem fiyatı özelliklerine göre gayet iyi çok iyi bir firma herhangi bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum ayrıca monster alırsan özelleştirebilirsin kafanda soru işareti kalmadan MONSTER
Ekran kartları çok farklı . Ayrıca Msi'da özelleştirilebilir. Monster'da Gtx960m gpu'Lu bi model ancak msi ile kapışır.