Yardım Monster Abra A5 V16.7.5 Klavye Efekti Problemi (Hızlı Cevap Verilirse Sevinirim)

Bu konuyu okuyanlar

ahmet efe erden 06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba, Bugün Ankara Monster Şubesinden Monster Abra A5 V16.7.5 modelini satın aldım. herşeyi çok iyi ama klavyesi sadece ayarladığım renkte yanıyor. Açılırken nefes alma efekinde açılıyor ama sınradan efekt yerine seçtiğim sabit renk geliyor. Control Center 3.0 klavye ayarlarında efektler kısmı boş. Bunun yazılımsal bir çözümü varmıdır? teşekkürler.

Arman Keskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam cihazında sadece tek renk efekti olabilir. Bazı farelerde de fare sabitken ışık efekti varken normal bir şekilde kullanırken efekt yapamayabiliyorsun buda aynı mantık. Cihazının kalvyesi bunu desteklemiyor olabilir.

ahmet efe erden 06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam cihazında sadece tek renk efekti olabilir. Bazı farelerde de fare sabitken ışık efekti varken normal bir şekilde kullanırken efekt yapamayabiliyorsun buda aynı mantık. Cihazının kalvyesi bunu desteklemiyor olabilir.
Cihaz Full RGB ama efekt ayarı yok. Destekliyor yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta açılırken sırayla değişen nefes modunda açılıyor ama win 11 ekranı gelince tek renge dönüşüyor

Arman Keskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cihaz Full RGB ama efekt ayarı yok. Destekliyor yani

Hatta açılırken sırayla değişen nefes modunda açılıyor ama win 11 ekranı gelince tek renge dönüşüyor
Control Center 3.0 güncellemesini yapmamış olabilirmisin?

ahmet efe erden 06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Ekli dosyalar

• resim_2022-03-13_201823.png
    resim_2022-03-13_201823.png
    239.4 KB · Görüntüleme: 113

Arman Keskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Güncel. Birkaç kere sil yükle yaptım zaten.
Hocam öyleyse sen hiç vakit kaybetmeden yarın leptopla birlikte aldığın şubeye git. Problemini anlat onlara. Ekonomi malum on kere bilgiseyar almıyoruz. Verdiğimiz paranın hakkını almamız lazım. Leptopun bütün parçalarını götürmeyi unutma. Belki değişim bile yaparlar.

ahmet efe erden 06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam öyleyse sen hiç vakit kaybetmeden yarın leptopla birlikte aldığın şubeye git. Problemini anlat onlara. Ekonomi malum on kere bilgiseyar almıyoruz. Verdiğimiz paranın hakkını almamız lazım. Leptopun bütün parçalarını götürmeyi unutma. Belki değişim bile yaparlar.
Bir uygulama buldum. Kişi, benim ile aynı problemi yaşadığından bir program yazmış. Programı denedim ve gayet iyi hatta rainbow ışık modu bile yazmış ama onun renkleri çok açık o yuzden renkler pek belli olmuyor ondan tercih etmedim. Problem yazılımsal yani uygulama lazım serviste düzeltemezler.

Arman Keskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bir uygulama buldum. Kişi, benim ile aynı problemi yaşadığından bir program yazmış. Programı denedim ve gayet iyi hatta rainbow ışık modu bile yazmış ama onun renkleri çok açık o yuzden renkler pek belli olmuyor ondan tercih etmedim. Problem yazılımsal yani uygulama lazım serviste düzeltemezler.
Servis yazılımsal problemlerle de ilgileniyor fakat eğer o tür bir şey bulduysan daha iyisinide bulursun. Baktın baya uğraştın bulamadın. Ozaman istersen gidersin. Monsterin ücretsiz zaten.

Melih Yavuz 9689

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
hocam hangi program özelden yazabilirmisin