Yardım Monster Abra A5 V16.6 Secure Boot Ayarını Açma

Bu konuyu okuyanlar

Letaxry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,monster abra a5 v16.6 model pc mi win 11 yaptım ve valorantta hata aldım ve ticket attım üzerine secure boot ayarını BİOS menümden açmamı istediler ama bulamadım yardımcı olursanız çok mutlu olurum

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,747
Merhabalar,monster abra a5 v16.6 model pc mi win 11 yaptım ve valorantta hata aldım ve ticket attım üzerine secure boot ayarını BİOS menümden açmamı istediler ama bulamadım yardımcı olursanız çok mutlu olurum
Secure Boot haricinde TPM kaynaklı olabilir. BIOS'unuzun fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

Letaxry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sorunu halletim eğer aynı sorunu yaşayan arkadşlar varsa biosa ilk girdiğinizde sol altta security gibi bir şey var ordan aşşağı inip enforce secure boot derseniz sorun çözülecektir.İyi günler

Livot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba
sorunu halletim eğer aynı sorunu yaşayan arkadşlar varsa biosa ilk girdiğinizde sol altta security gibi bir şey var ordan aşşağı inip enforce secure boot derseniz sorun çözülecektir.İyi günler
aynı pc bende de var ama yapamadım. dediğin seçenek bende aktif değil enable yapamıyorum. yardımcı olur musun?

İsmaillakalan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aktif değil yardımcı olur musun

İsmaillakalan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

aktif değil yardımcı olur musun
Ekli dosyayı görüntüle 164140
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba

aynı pc bende de var ama yapamadım. dediğin seçenek bende aktif değil enable yapamıyorum. yardımcı olur musun?
1634132110384.png

ben burda yazanın aynısını yaptım oldu dene istersen

Livot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Son mesajlar