Monster Abra A5 V15.3 Aniden Kapanma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

abdulkadir_1998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar herkese iyi geceler dilerim benim pc den anlayanlara sormam gereken bir sorum var daha doğrusu bir problemim var. Bundan 2 gün önce Valoranta girdim yaklaşık 1 saat gibi bir süre oynadım daha sonra ise durduk yere aniden 1 senedir hiç bir şekilde karşılaşmadığım bir şeyle karşılaştım pc kendi kendine kapandı dedim heralde çok aşırı ısındı her neyse pc açmaya çalıştım güç tuşuna bastım açılmadı pil işareti gözüküyor pcden ses geliyor fakat pc açılmıyor her neyse internetten baktım Fn+B+Power tuşuna basarak bios sıfırlamayı önermişler denedim pc açıldı fakat bu gece saat 23:30 gibi aynısı oldu yani yine valoranta girdim aniden kapandı onun dışında pc hiç bir şekilde kapanmadı tekrar fn+b+powertuşuna basacaktım fakat biraz bekledim 5 dakika gibi pc kendi kendine açılmaya başladı sizce bundaki sorun ne olabilir batarya mı bozuk elektiriksel bir problem mi fandan mı kaynaklı veyahut pc aldığımdan beri (10.10.2019 ) servise hiç göndermediğim ve genel bakımı geldiği için mi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Oyun orjinal mi, yazılımsal gibi duruyor sankli...