Monster Abra A5 V 11.1 Oyunlarda Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

karahanYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
20 gün önce Monster Abra A5 V 11.1 aldım Bilgisayar Oyun Laptopu Yani piyasadaki tüm oyunları Ultrada oynayacak güçte oysaki bilgisayar tüm yüklediğim küçük oyunlar bile çok kasıyor Youtube'da videolar yapıyorum video çekmekten soğudum ..

Bilgisayarı Aldığımda Free Dos Du içinden win 10 yoktu bilgisayar çok ağır kasıyor donuyor belki güncelleme ile düzelir diye düşündüm ama dayanamadım artık bıktım.Yani bilgisayar ısınmıyor bir problemi yok her şeyi en perforamnsa alıyorum hiç bir fps değişimi yok .. Driverlar yüklü en son güncelleme var windows 1709 olması lazım.Windowsum orjinal değil bir tanıdığım vasıtası ile yükledim ne olur yardım edin.Masaüstü Bilgisayarım var 2 gb ramı var 512 mb ekran kartı var içinde laptopbumdakilerin aynısı var masaüstü 10 yıllık pc olmasına rağman kasmıyor herkes dalga geçiyor sinirden çatlicam lütfen yardım edin yeni aldım ne yapmam lazım ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar Ne yapmam Gerekiyor ?

karahanYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
  • Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
Konu başlığını forum içeriğine uygun bir şekilde düzelttikten sonra konuyu tekrar açın. Konu Kilit

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/
Tamamda eğer dikkatli bakarsanız yardım imdat gibi hiç bir şey yazmadım sadce Bakarmısınız yazdım otomatik cevap vermek yerine yardım etseniz olmazmı ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Monster Abra A5 V 11.1 Oyunlarda Kasma şeklinde başlığını düzenledim .Bakarmısınız veya Allah rızası için yardımdan daha açıklayıcı sorununuda belirtiyor

caner aynalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
sadece windowsu formatlayın ve orjinal sitesinden iso dosyasını usb ile kurun ve herhangi bir siteden kurduğunuz windows modeline uygun key satın alın key fiyatları 30-60₺ arası değişiyor ve windowsunuz artık orjinal lütfen korsan yazılımlara güvenmeyiniz aldığınız cihaz 4000₺ civarı fakat 50₺ ye bir windows key satın almıyorsunuz bu da sizin hatanız

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
harici ekran kartını kurdun mu? + dahili olanıda kontrol et... güç performans ayarlarınıda gözden geçir...

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar,
öncelikle başlığı konu içeriğine özgün olması için ''Monster Abra A5 V11.11 Oyunlarda Kasma Sorunu'' olarak düzenledim...
Öncelikle harici ekran kartının güncel sürücüsü kurulumu? Eğer kurulu sorun var ise DDU ile sürücüyü kaldırıp, en güncel sürümü tekrar kur. Ayrıca en son olarak Windows 10'u 30-50 TL gibi bir fiyata OEM key alarak, temiz kurulum yapıp etkinleştir...

İyi Forumlar...

Son düzenleme: