Monster Abra A5 İnternet Kopma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

rakican36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar Monster Abra A5 v9.2.2 kullanıcısıyım , aylardır sorunsuz kullandım. Şu birkaç günde internetim sürekli gidip geliyor online oyunlardan düşüyorum sürekli , süperonline ı aradım herhangi bir sıkıntı olmadığını söylediler zaten diğer cihazlarda kopma olmuyor. Sonra tp-link marka wireless adaptör taktım laptopuma baktım herhangi bir kopma olmuyor gayet sıkıntısız internet kullanıyorum.Bugün de monster notebooku aradım önce intel proset yazılımınızı kaldırın ve sitemizden modelinize uygun olanı yükleyin dediler yaptım gene düzelmedi sonra tekrar aradım başka bir adam direk saçma sapan bir şekilde yeni temiz bir win 10 kurulumu yapmanız lazım dedi içinde bir sürü verim var ve antispyware, virüs programıda kullanıyorum kesinlikle format atamam. Güvenlik duvarımı kapatıyor engelliyor acaba wifi bağlantısını bilmiyorum , lütfen yardımcı olun teşekkürler .

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Merhaba,

Öncelikle aygıt yöneticisi üzerinden sürücünün aktif olarak çalışıp çalışmadığını teyit etmelisiniz. Sonrasında yardımcı olabilmemiz için bizimle aygıt kimliğini paylaşın. Bunun yanı sıra eğer problemin Virüs Programınız ile ilgili olduğunu düşünüyorsanız, virüs programını devre dışı bıraktıktan sonra tekrar deneyin. Bunlar da probleminizi çözmeye yetmediyse bilgisayarınızı seçmeli başlangıç menüsü üzerinden Ağ ile Güvenli Mod opsiyonuyla başlatarak deneyin. Bu işlem temiz bir Windows kurup denemekle aynı işlevi görecektir. Eğer sorununuzu Ağ ile Güvenli Mod' da başlatmak çözdüyse, bilgisayarınıza sistemi sıfırdan kurduğunuzda sorununuz çözülecektir.

İyi forumlar,
BlackTSix
Yazılım Mühendisi
29B-1User-128.png

Spotify-20.png
associationofideas
twitter-20.png
gcsatan_

rakican36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ağ bağdaştırıcıları kısmındaki her sekmeye tek tek tıkladım hepsinde aygıt durumunda düzgün çalışıyor yazıyor , aygıt kimliğimi istediniz fakat nasıl ögrenecegimi bilmiyorum onuda açarsanız biraz hemen paylaşayım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Olaylar kısmınıda paylaşmak istedim belki yardımcı olur , hata yazan kısımlar var ama nedir bilmiyorum ve gerçekten ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.Ekli dosyayı görüntüle 37329Ekli dosyayı görüntüle 37330

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    93.8 KB · Görüntüleme: 1,127
Son düzenleme:

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Wireless-AC 3168 yazan aygıtın üzerine Sağ Tıklayıp > Özellikler dedikten sonra görseldeki adımları izleyin;

pcidatabase-aygit-yoneticisi-donanim-kimligi.jpg

Saygılarımla,
BlackTSix
Yazılım Mühendisi
29B-1User-128.png

Spotify-20.png
associationofideas
twitter-20.png
gcsatan_

rakican36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Buyrun kimlik

Ekli dosyalar

• kimlik.png
    kimlik.png
    199.1 KB · Görüntüleme: 756

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Ürün kimliğini kopyalayıp atar mısınız görsel üzerinden kontrol edemiyoruz.

Teşekkürler,
BlackTSix
Yazılım Mühendisi
29B-1User-128.png

Spotify-20.png
associationofideas
twitter-20.png
gcsatan_

rakican36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
PCI\VEN_8086&DEV_24FB&SUBSYS_21108086&REV_10
PCI\VEN_8086&DEV_24FB&SUBSYS_21108086
PCI\VEN_8086&DEV_24FB&CC_028000
PCI\VEN_8086&DEV_24FB&CC_0280

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Aygıt sürücüsünü kaldırıp. Belirtmiş olduğunuz kimlikten Google üzerinde arama yaparak tekrardan indirin. Kurulum sırasında endişenizden kurtulmak için Virüs Programını devre dışı bırakıp deneyebilirsiniz. Bu işlem çözüm olmazsa yukarıda belirttiğimiz diğer yolları denemeniz probleminizi çözecektir.

Saygılarımla,
BlackTSix
Yazılım Mühendisi
29B-1User-128.png

Spotify-20.png
associationofideas
twitter-20.png
gcsatan_