Yardım Monitör Sektöründe Viewsonic Mi Dell Mi Daha Kaliteli?

Bu konuyu okuyanlar

vultejatri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba. 2 monitör var. Biri ViewSonic biri DELL ikisinin de tüm özellikleri aynı tek farkları ViewSonic LCD, Dell ise LED.
Hangisini tercih etmeliyim? Monitör işinde hangisi daha kaliteli bilmiyorum. Ayrıca LCD-LED göz yorma açısından çok fark eder mi? Yardım ederseniz makbule geçer

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
bence view sonic monitörde daha tecrübeli ama dell de çöpe atılacak marka değil led teknolojisi daha iyi bunu söyleyebilirim eğer modelleri link olarak atarsanız daha kolay yardımcı oluruz..

vultejatri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bence view sonic monitörde daha tecrübeli ama dell de çöpe atılacak marka değil led teknolojisi daha iyi bunu söyleyebilirim eğer modelleri link olarak atarsanız daha kolay yardımcı oluruz..
Monitör linklerini konuya ekledim hocam markaların üstüne basarsanız yönlendirecektir.
Dediğiniz gibi led olduğundan dolayı dell daha yakın geliyor ama viewsonic marka olarak daha kaliteli gibime geliyor. Çok kararsızım

vultejatri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Reaksiyon puanı
6,424
Öneri için teşekkürler fakat oyun oynamıyorum. Günümün 13-14 saati bilgisayar başındayım. Pivot ve göz yormayan bir monitör olması gerekiyor hz ve ms önemli değil o yüzden.
Evet hocam ama hz yüksek olması oyun oynamasınızda iyi olur zaten fiyatlarını haketmiyor sizin attığınız cihazlar.

vultejatri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet hocam ama hz yüksek olması oyun oynamasınızda iyi olur zaten fiyatlarını haketmiyor sizin attığınız cihazlar.
Ben de öyle düşünüoyurm hatta bu modelleri düşünmeden önce
Bu modeli düşünüyordum fiyatı 1600 civarındaydı fakat fiyatı birden 2.6k oldu mecburen vazgeçtim.
Bu sizin attığınızın pivot özelliği olsaymış keşke