Monitör alıcam arada kaldım

Bu konuyu okuyanlar

mertali bikir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba ben birkaç aya bilgisayar alıcam monitör olarak sizce hangisi daha iyi

Rampage flash yada
Monster ın yeni monitör ü olan
Monster aryond a27 mi ?

Rampage flash tn panel
Monster aryond va panel

Paneller arasındaki farklılıkları açıklarmısınız

Sizin daha iyi önerileriniz varsa söylerseniz memnun olurum düz monitörlerden olursa daha iyi olur

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Rampageden, gamepowerdan buna benzer ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Monster monitör ile devam.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Merhaba ben birkaç aya bilgisayar alıcam monitör olarak sizce hangisi daha iyi

Rampage flash yada
Monster ın yeni monitör ü olan
Monster aryond a27 mi ?

Rampage flash tn panel
Monster aryond va panel

Paneller arasındaki farklılıkları açıklarmısınız

Sizin daha iyi önerileriniz varsa söylerseniz memnun olurum düz monitörlerden olursa daha iyi olur
Herhangi bir şekilde model önerisi yapmayacağım ancak Samsung'un monitörlerine bakmanızı da tavsiye ederim.

mertali bikir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Oyun odaklı alıcam profesyönel olarak kullanmıyacağım. Samsung un monitörleri bana biraz diğer markalardan pahalı geldi ve
Herhangi bir şekilde model önerisi yapmayacağım ancak Samsung'un monitörlerine bakmanızı da tavsiye ederim.

Samsung lara baktığımda çoğu kavisli ve diğer markalara göre biraz pahalı olduğunu gördüm ve tepki sürelerinin biraz fazla olduğunu farkettim

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Oyun odaklı alıcam profesyönel olarak kullanmıyacağım. Samsung un monitörleri bana biraz diğer markalardan pahalı geldi ve

Samsung lara baktığımda çoğu kavisli ve diğer markalara göre biraz pahalı olduğunu gördüm ve tepki sürelerinin biraz fazla olduğunu farkettim
Ekran teknolojilerinde iyi bir marka olduğu için tavsiye ettim ancak karar sizin.