Haber Modern Warfare 3 Tanıtım Tarihi Yanında Bir Video İle Beraber Duyuruldu!

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Katılım
13 Ağustos 2019
Mesajlar
3,411
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
3,627
Puanları
113
Modern-Warfare-3-Duyuru-Tarihi-Resmiyet-Kazandi-1140x641.jpg


Her yıl yeni bir Call of Duty ile karşılaşmamız şaşırılacak bir durum değil iken, bunun üstüne bir de Activision şirketinin sır saklama konusunda ne kadar kötü olduğunu da ekleyebiliriz. Ama her zaman olduğu gibi serinin sıradaki oyunu ile tanışma öncesinde bir heyecan yaşanmıyor değil. Bir benzeri de önümüzdeki hafta yaşanacak. Activision’ın yaptığı paylaşım ile Modern Warfare 3 duyuru tarihi resmiyet kazandı. Ayrıca Makarov için de özel bir fragman yayınlandı.

Yaşanan sızıntılar ile bu yıl Modern Warfare 3 geliyor. Sledgehammer Games geliştiriyor ve Infinity Ward ile Treyarch da yardımcı konumlarında bulunuyorlar. Geçtiğimiz günlerde yaşanan sızıntı ile hem silah listesi hem de muhtemel duyuru tarihi ortaya çıkmıştı. Bu sızıntının üzerinden çok geçmeden Activision, Call of Duty Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile bu haftaya işaret etmişti. Pazartesi günü de ilk tanıtım fragmanı yayınlanmıştı. Peki esas tanıtım ne zaman yapılacak?

Modern Warfare 3 Duyuru Tarihi Ne Zaman?
Yeni sezonun başlaması öncesinde yayınlanan yol haritasına bağlı olarak, Warzone haritasında gerçekleştirilecek özel bir etkinlik ile Modern Warfare 3 duyurulacak. Yine Call of Duty Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile bu tarih, 17 Ağustos 2023 olarak açıklandı. Yani önümüzdeki hafta Perşembe günü için bekleyişe geçebiliriz.


Etkinliğin detaylarına göre, Shadow Company ekibine katılarak Konni savaşçıları ile mücadeleye gireceğiz. Hedefimiz ise bir tür kimyasal silahı kontrol altına almak olacak. Dahası ise işin içinde Makarov da olunca, ortalığın epey karışacağına şüphe yok. Muhtemel bir harita revizyonu veya kökten değişim ile karşı karşıya olabiliriz. Bunu elbette haftaya Perşembe günü net olarak göreceğiz.

Hazır Makarov’un da adı geçmiş iken, kısa bir süre önce acımasız taktikleri ile bilinen kötü karakterimiz için de özel bir fragmanın yayınlandığını söyleyelim. Tam adı Vladimir Makarov ve kendisi orijinal Modern Warfare 2 oyununun ikinci kötü karakteri iken, Modern Warfare 3 oyununda ise baş sıraya geçmişti.

Kendisi aşırı milliyet terörist biriminin lideri ve Imran Zakhaev’in koruması altındaydı. Üçüncü Dünya Savaşı’nı tezgâhlar iken, aynı zamanda tüm serideki olayların kaynağındaki kişi de oluyor.


Turuncu Levye
 
Üst