Modern Combat 5 açılmama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

scwt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar ben 1 ay önce falan steamden modern combat 5 indirdim çok rahat açılıyodu ama şimdi açmaya çalışıyorum açılıyor diyor sol üstte 1 sn cmd açılıp kapanıyor sonra daha da bişey olmuyor çözümünü bilen varsa yazabilirmi

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Yanlışlıkla oyunun dosyalarına zarar gelmiş olabilir. Kütüphanene gir, oyuna sağ tıkla. Yerel dosyaları görüntüle deyin. Orada dosyaları denetle tarzı bir yazı çıkacak, tıklayıp bitmesini Bekleyin. Kısayoldan giriyorsanız bozulmuş olabilir. Kütüphaneden girmeyi deneyin.

scwt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Yanlışlıkla oyunun dosyalarına zarar gelmiş olabilir. Kütüphanene gir, oyuna sağ tıkla. Yerel dosyaları görüntüle deyin. Orada dosyaları denetle tarzı bir yazı çıkacak, tıklayıp bitmesini Bekleyin. Kısayoldan giriyorsanız bozulmuş olabilir. Kütüphaneden girmeyi deneyin.
3-4 kez denedim hatta yerel dosyalara gidip normal uygulamdan açtım .dll hataları verdi hepsini yükledim ama hala aynı internettede çözümü yok

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
3-4 kez denedim hatta yerel dosyalara gidip normal uygulamdan açtım .dll hataları verdi hepsini yükledim ama hala aynı internettede çözümü yok
Steam üzerinden destek, kendi forumlarında daha detaylı bilgi olabilir. Yine de buradaki arkadaşlar da yardımcı olabilir. Sıfırdan kurulum denediniz mi?

scwt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Steam üzerinden destek, kendi forumlarında daha detaylı bilgi olabilir. Yine de buradaki arkadaşlar da yardımcı olabilir. Sıfırdan kurulum denediniz mi?
Yok silip yüklemedim son çare olarak deneyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sildim yükledim yine olmadı=(

Son düzenleme: