Moderatörlerimiz hakkındaki görüşleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Moderatörlerimiz hakkındaki görüşlerinizi, istek, öneri ve şikayetlerinizi bu başlığa bildirebilirsiniz.

wbmstr

Asistan
valla ününü çok duyduk ama kendisini tanıma şerefine daha ulaşamadık.... kendini tanıtsa hani biraz hiçte fena olmazdı..

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
Kimseye karşı bi art niyetim yok ama mod arkadaşlar kendilerini cok yukarıda görüyor bunu belirtmek istiyorum ya girmesinler üyelerin arasına ya da girerlerse kendilerini fazla yukarıda görmesinler. İsim vermek istemiyorum ama bi konuyu öyle bi hale getirmişler sanki özel bi örgüt gibi üye cıkarmalar almalar

tşk ederim sana da troy bu imkanı bize verdiğin için

EzOhİsTaN

Profesör
vala böle bi konu açtıın ii oldu troy. son zamanlarda rahatsızlıklarımız var tabii. benimde kimseye bir art niyet yada kötü bir düşüncem yok olamazda. aile gibi olduk SDN de. fakat mod.luğa yakışmayan kişide yok değil.

bu mod.luk görevini üyelere üstten bakmak ve kendini bişi sanıp ortamda güç gösterisi olarak kullananda var. bu bir güç gösterisimidir yani?.
bazı şeyler abartılıo.

runala katılıyorum..

emelden

Dekan
Epey bir zamanım geçiyor SDN'de Ezo ya katılıyorum şaka maka aile gibi oluyoruz burada ama ben olumsuz bir şey görmedim hiç şimdiye kadar. Böyle yorumları okuyunca merak ettim neler oluyor diye? :I

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
isim verirseniz, çok daha iyi olmaz mı? dediğiniz gibi kendi aramızda hallederiz. herkes hata yapabilir, önemli olan hatalarımızı görüp onlardan ders alarak gelecekte çok daha iyi işler ortaya koyabilmek.

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
sadece herşeyin eskisi gibi olmasını istiyoruz biz de hata yaparız modlarda insanız bir yerde ama

http://forum.shiftdelete.net/sdn-rock-kultur-kulubu-kapandi-t8618.0.html

bu konuda yapılan bana göre güç gösterisi bilmem anlatabildim mi?

cıkarılmışım gruptan neden die sordum belirtik sebebleri dediler. tamam girebilirsin ama bi kaç soru sorcaz dediler ii dedim sorular geldi cvpladık memnun olmadık ama alcaz tekrar dediler sonra bi baktım konu kilit noldu konuyla ilgilenen yok sen insanları ordan sogutursan ilgilenmezler. tşkler

MSDN

Profesör
Chimera, en iyi abe dir kendilerine burdan kucakla sevgiler :D nihhahaa :D ;D

not: Runal çooook iyi açıklamış |) >X< :mad:

EzOhİsTaN

Profesör
evt soğuma olayı runal gibi düşünüyorum bende.
konuyu açan kişiyle bizim aramızdada tatsız şeyler yaşandı. yetki sahibi olmanın verdiği bir hararetle kendini yukarda görmek ne kadar doğru?

ayrıca herkes hata yapabilir tabiiki, önemli olan düzeltebilmek.. ama bazıları bu yetkiye dayanarak kendinde başkalarını kırma ve kaba davranma hakkınıda görüyo.. böyle davranmaktamı var verilen yetkiler arasında?

sen konuşma herşeyi ben bilirim havası olmayan,
sen gel, sen git, senin bacakların çarpık yürü hadi başka kapıya mantığında olmayan,
saplantılı, sinirli, asabi mod istemioruz. dinlemeyen,ters cevaplar veren, mod hiç hoş durmuyo SDN'de. SDN'nin bi karizması var :)

bu foruma tam 2 yıldır üyeyim. kimler geldi kimler geçti. çook alıştım. seviyorum burayı :) büyümek güzel,,,, ama bunlara dikkat edilse!!..

Kriptograf

Profesör
EzOhİsTaN dedi ki:
senin bacakların çarpık yürü hadi başka kapıya

Bunun bir ara muhabbeti geçmişti dimi. :)
Rock kültür de yapılanın neresi güç gösterisi anlamadım.Özene bezene hazırlanmaya çalışılan bir grup var ortada.Tabi bu kendi yorumum.

İsim verece haddeye gelmesede üzerine alacaklar olmalı uyarıları tabiki.
;) Bu ifadeye kılım bilmem var mıdır anlayan.İfadenin anlamı nedir?Herkes baksın kaç kere kullanmışım ben bu ifadeyi diye.Anlamını bilen arkadaş, cümlesinin sonuna nokta gibi kullanıyor artık bunu.Kripto buna mı bakıyorsun demeyin çok aşırı derecede kullanılınca dikkatten kaçmıyor.Dediğim gibi isim verecek haddeye gelmedi daha durum.İfadeyi şikayet eden tek adamım sanırım :)

patrick

Profesör
Onursal Üye
:# ıı ıhh şeyy öyle bi geçiyodum uğradım :# :# herkes kardeştir, yaşasın halkların kardeşliği, yaşasın SDN :# :# :#

iol99

Profesör
Genel Moderatörler için diyeceğim bir şey yok. İşleri çene kapamak demişti Troy :) Diğer bölüm moderatörlerinin ise görevleri mod. oldukları bölümü geliştirmek değil mi? Pajero, Wark ve Patrick (bölümüyle ilgim yok ama :) ) bunda gayet başarılar. Furci ne yapar onu çözemedim :)

Donanım bölümünün neden bir yöneticisi yok? :^)

patrick

Profesör
Onursal Üye
iol dedi ki:
Genel Moderatörler için diyeceğim bir şey yok. İşleri çene kapamak demişti Troy :) Diğer bölüm moderatörlerinin ise görevleri mod. oldukları bölümü geliştirmek değil mi? Pajero, Wark ve Patrick (bölümüyle ilgim yok ama :) ) bunda gayet başarılar. Furci ne yapar onu çözemedim :)

Furci kim ki? benim bölümle arada bi ilgilen, yardımcı ol olmaz mı :)

Moderatörler biz eşkence yapıyolar. Sigaralrını üstümüzde söndürüp bizi ıslak havlu ile dövüyolar, hatta "warkortali" nickini alnımıza jiletle kazıdı fakat yanlış yazınca jiletle karaladı bunlar daha hiç bişey. Modlar bizi asfalt niyetine kullanıyor. Bu işe bi el atılsın biz burdan yetkililere sesleniyoruz.

iol99

Profesör
patrick dedi ki:
iol dedi ki:

Furci kim ki? benim bölümle arada bi ilgilen, yardımcı ol olmaz mı :)

Flash animasyonlar mod.u :) Bölümünle mi ilgileneyim? :^) :D Sana yardımım bölümünü kapattırmak olur anca :)

Torpido dedi ki:
Moderatörler biz eşkence yapıyolar. Sigaralrını üstümüzde söndürüp bizi ıslak havlu ile dövüyolar, hatta "warkortali" nickini alnımıza jiletle kazıdı fakat yanlış yazınca jiletle karaladı bunlar daha hiç bişey. Modlar bizi asfalt niyetine kullanıyor. Bu işe bi el atılsın biz burdan yetkililere sesleniyoruz.

Pesi mi yahu bu mod.ların hocaları? :D

onair

Profesör
Onursal Üye
SDN rock kültürü kulübünün kapanması olayı sadece warkortali nin suçu veya onun maderatör olmasıyla alakalı değil. biz orada birşeyler yapmaya, SDN içinde rock müzikle alakalı arkadaşlarımızla bir topluluk oluşturup fikirlerimiz paylaşmaya çalıştık. başlarda iyidi. hatta bende çıkarıldım gruptan sonra o dediğiniz sorular bana da soruldu ve gayet güzel bir şekilde geri alındım kulübe. benim işim klüple falan değil zaten maksat aynı dili konuştuğum insanlarla muhabbet olsun. Kulüp ilgisilikten ve yazılan en son mesaj üzerinden 1,5 gün geçmesine rağmen hiç kimseden cevap gelmemesi üzerine kapatılmıştır arkadaşlar. forumlar öyle sadece bir arkadaşa bakıp çıkacam yeri değil. ilgilenin forumlarla lütfen.

başka bir açıdan da bakılırsa SDN de moderatör olmak da ayrı bir şey. başlarda dediler arkadaşlar kendini yukarılarda görmek diye ki öyle bişey var. sanki ast-üst olayı var burdada.olmadı yakında silsileye de başvuracağız. velhasılkelam moderatör arkadaşlarımız bu konuya biraz daha özen göstersinler. Biz Onları Çok Seviyoruz :D

Wolker

Profesör
Forum paylaşım alanıdır hem illaki her dakika yada her saat bir konu başlıgı altına yüzlerce yada binlerce cevap atılması gerekiyor diyede düşünmüyor.Rock Bölüm başlıgı kilitlenmese güzel olurdu ama görünen o ki iş işten geçmiş bile ...

chimera

Dekan
Onursal Üye
Ben ve Pesimist forumun düzeni için elimizden geleni yapıyoruz. Forumda üyelerin kurallara mümkün olduğunca uymaları için çaba sarfediyoruz. Arada amacı farklı üyeler çıkabiliyor, onlarında icabına bakmamız gerekiyor. Alt üst veya ast üst kavramını gelince bunu yapmam ve zaten üstüme almıyorum. Buraya cevap yazmam bazı üyeleri acaba Chimera' da mı bu tarz davranışlarda hal ve hareketlerde mi diye düşündürebilir. Ben cevap vereyim hayır, :) o tarz bir davranış hal ve hareket içinde değilim. Burası benim ailem gibi oldu. Günümün yarısından çoğunu burada sizlerle beraber geçiriyorum. :) Bundan bir an bile şikayetçi olmadım olmamda. :) Troy bu konuyu iyi ki açmış en azından ders alınabilecek bir konu. Herkes hata yapmış olabilir önemli olan hatalardan geçde olsa geri dönebilmektir. Şikayetleri olanlar rahatsız olanlar rahatsız oldukları olayları durumları burada bildirsinler. Herkes hata yapabilir. ;)

İdolümüz abimiz Berkin abimizden alıntı yapayım :)

Güzel günler. :) ( Alıntıdır: Berkin Bozdoğan ) :)

elektr10

Profesör
Şikayetlerin %80'ine katılıyorum en azından.Çünkü o şikayetlerde bulunan arkadaşların üstü kapalı olarak yakındığı olayları çok iyi biliyorum.Bir düzenleme geleceğe benziyor...

Benim yapabileceğim ekleme ise kurallara aykırı durumlara müdahale çok gecikiyor.Birkaç yönetici(kim olduğu belli ;)) dışındakiler konuya müdahale edene kadar millet birbirine giriyor.

chimera dedi ki:
Güzel günler. :) ( Alıntıdır: Berkin Bozdoğan ) :)
Hani link?Yöneticiye bildiririm sonra haa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...