Moderatör veya adminlerin akıllı telefonları

MoonseroZe

Asistan
Merhabalar konulara baktım üst yöneticilerin telefonları hakkında pek bilgi sahibi olamadım da rica etsem nedeniyle birlikte öğrenebilirmiyiz veya almak için bekledikleri telefon hakkında belki benim gibi seçim konusunda kararsız kalan arkadaşlarada bi önayak olur. Forumdan link verecek arkadaş olursa gizli saklı bi yerde olmadıgı sürece tüm tavsiye konularını okudum ama yine bi noktaya varamadım.
 

re13el

Dekan
Yöneticinin telefon modelini bilsen ne fark edicek? :) Diğer arkadaşların verdiği öneriler de yeterlidir bence.
 

neet

Guru
Onursal Üye
Htc One m7.

Kısmet olursa Iphone 5s yahut One m8 yükseltirim yaza doğru. :)
 

MoonseroZe

Asistan
Telefon ile ne yapacağını ve bütçeni söylersen ona göre bir telefon öneren çıkar.

Söyledim 3 yerde bidaha söyleyim. Kolaya kaçmayı severim kolaylık,alanında iyi performansı güçlü boyut büyük şarzı fazla kullanımda bi gün dayanabilen beni 2 3 sene götürebilecek fazla sıkıntı yaratmıcak g(arantiyle falan ugrasmayı sevmiyiorum :D) bi amiralgemisi..
 

re13el

Dekan
Özelde de yazdım bir şeyler o zaman burdan yazayım. iPhone 6 plus ve ya note 4 bekle. iPhone pilini beğenmezdim fakat plus ile pil baya arttı önceki telefonlara göre. Plus kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur.

Note 4, yazmaya gerek duymuyorum zaten. Telefonu bilen biliyor. :)
 

Koca Adam

Profesör
HTC Desire 816; Büyük ekran , düşük çözünürlük, iyi batarya performansi, iyi ses, idare eder kamera, iyi fiyat, güzel tasarım vs vs ama kesinlikle bir amiral gemisi değil! Note4 elimize ulaşınca LG G Flex kullanmaya başlayacağım... Işte bu tam bir aşk hikayesi olacak :p :)

Büyük ve kavisli ekran, düşük çözünürlük (bence mükemmel) pil kullanımı çok iyi, fiyatı eskinin tam aksine on numara ve son olarak en önemli madde; benim olacak! :)
 

Rom.

Rektör
Onursal Üye
G2 hem fiyat, hem de performans açısından son derece önde, hiç bir yerde ne bir eksiği ne de bir gediğini bulamazsın inan ki. SD kart ile vs. genişletme imkanı yok sadece ama 32 GB fiyatı şuan 1200 lerde ;)

Sana bir kaç video atayım bakayım fikrine etkisi olacak mı ;)

[video=youtube;XTl3K2twau4]http://www.youtube.com/watch?v=XTl3K2twau4[/video]

[video=youtube;RkQ_X0y8_AU]http://www.youtube.com/watch?v=RkQ_X0y8_AU#t=195[/video]
 

Dea

Profesör
Bana Göre G3 Hafıza Arttırma Ve Değişebilir Batarya Bakımında g2 Fark Atar
 
Üst