Moderatör Olmak

Bu konuyu okuyanlar

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Olanlar nasıl oldu herhalde Şansa Bala biri basıyor falan değildir.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Normalde forumdaki davranışlarınıza göre SüperMod lar size teklif ediyor. Bir ara başvurulara açıldı ve oylama ile seçildi ama şuan eski sisteme döndü sanırım :)

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İhtiyaç olduğunda alımlar yapılır ama şuan maşAllah moderatörlerimiz çok iyi çalışıyor tüm ihtiyaçları karşılıyorlar alım yapılacağını zannetmiyorum uzun süre :)

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
bende olmak isterdim tabi ama şans olmadığı kesin.

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
pek bir artısıda yok emin olabilirsin. böyle daha rahat olursun.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Öncelikle foruma katkınız olması lazım, konu ve mesaj olarak. Yardım sever ve çabuk sinirlenmeyen saygılı olmanız lazım. Daha sonradan modaratör alımları başladığında ya davet ile teklif ediliyor. Geçenlerde modaratör alımları için bir konu açılmıştı (üyelerin göremediği kısımda) herkes bölümünde üyeleri takip etti ve başarılı bulduklarını o konuya önerdi, daha sonradan olumlu cevap gelince biz yada süper modlarımız özel mesaj yoluyla davet etti.

Ben pinterest (doğuru yazmış olmayabilirim)'i davet ettim fakat kabul etmemişti :)

Yada özel mesaj yoluyla rıca edilir belki kabul edilirsiniz belki edilmezsiniz onu ben bilmiyorum, benim yetki ve bilgi alanım dışında.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Önce forumu, forum kurallarını bilmek gerekiyo [emoji14]
Mesela.bu konuyu konu dışına değil de ilgili.kategoriye açmalı ;)

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Gönülülük işi, site yönetiminin kabulüne bağlı.

Ayrıca SDN'yi moderatör konusunda tebrik ediyorum, cidden çok hassaslar. Kısacası çoluk çocuk moderatör değil forumda. Gayet güzel.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Sen forumda takıl ilgi alanın olan şeylerde millete yardım et devamı gelir zaten.

Mesela ben modem ve internet konularını pek es geçmem ama milletin sorunu olmadığı için bana iş düşmüyor :mrgreen:

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Gönülülük işi, site yönetiminin kabulüne bağlı.

Ayrıca SDN'yi moderatör konusunda tebrik ediyorum, cidden çok hassaslar. Kısacası çoluk çocuk moderatör değil forumda. Gayet güzel.

Acaba?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
kızmak , küsmek yok ama bu tarz konu açıp da moderatör olmayı beklmek zürefa'nın konuşmasını öğrenmesi kadar zor zira zürefanın ses telleri yok.