Modemim Oturma Odasında Çalışıyor Ama Kendi Odamda ADSL Işığı Yanmıyor Neden Acaba ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir odada çalışıyor diğer ODALARDA çalışmıyor ... Neyi yanlış yapıyorum bilen varsa acil yazsın ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
bağlantıyı aynı hat üzerinden mi alıyorsun yoksa her odada farklı bir bağlantı noktası var oradan mı ?

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
ADSL ışığı telefon hattından gelen sinyale bağlıdır. Eğer sinyal gelmiyorsa yanmaz. Bina tesisatınız ile alakalı bir durum. Santral işlerinden anlayan bir elektrikçi bulabilirseniz size yardımcı olabilir.

BuffMe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çalışmaması gayet doğal. İç yapıyla ilgili. Benim modem yatak odası ve oturma odasında çalışıyor. Çocuk odasında iç bağlantılar yapılmadığı için çalışmıyor. Sizinki de ondan dolayıdır.

Reaksiyon puanı
0
bağlantıyı aynı hat üzerinden mi alıyorsun yoksa her odada farklı bir bağlantı noktası var oradan mı ?
FARKLI HAT KARDEŞİM AYNI HATTANMI ALMAM LAZIM ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Çalışmaması gayet doğal. İç yapıyla ilgili. Benim modem yatak odası ve oturma odasında çalışıyor. Çocuk odasında iç bağlantılar yapılmadığı için çalışmıyor. Sizinki de ondan dolayıdır.
kardeşim bunu elektrikçi kaç tl ye yapar ?
--- Gönderi Güncellendi ---
iç bağlantı yaptırmak istiyorum nasıl olacak ?