Modemi her yerde kullanabilir miyiz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TBM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TBM

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Konu başlığı yanlış olabilir,ben evdeki interneti yani modemi istediğim bir yere götürüp internetimden faydalanabilir miyim ?

tambjk

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Götürdüğün yerdeki telefon hattına internet data hizmeti veriliyorsa(portlar açıksa) kullanabiliyorsun sanırım.

TBM

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
358
evdeyim mesela,otele gideceğim ama oradaki internet çok yavaş,kendi modemimi götürüp kendiminkiyle girmek istiyorum

mendocino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
81
olurmu canım öyle şey :) internetini evden çıkaramassın sorduğun buysa.

OnurFK

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4
modemin ev telefonunuz olmadan çalışmıyorsa başka yerde çalışması mümkün olmaz / olmamamsı gerekiyor :)

mendocino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
81
modemi gittiğin yerdeki hatta bağlayıp ordaki abonelik ayarlarını modeme girip kullanırsın tabi bu senin evdeki internetin değil.

tambjk

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16
evdeyim mesela,otele gideceğim ama oradaki internet çok yavaş,kendi modemimi götürüp kendiminkiyle girmek istiyorum

Öyle birşey mümkün değil :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

modemi gittiğin yerdeki hatta bağlayıp ordaki abonelik ayarlarını modeme girip kullanırsın tabi bu senin evdeki internetin değil.

Bekar evimdeki internet sınırsız, aile evimdeki internet kotalıydı. Aile evindeki modemin k.adı şifre bölümüne sınırsız olan bekar ev aboneliği bilgilerini girip, aile evinde sınırsız internet kullanıyordum :) Tabi bu 3-4 sene önceydi, ttelekom bunu engellemiş olabilir.

mendocino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
81
gittiğin yerde kendi netinizi kullanmak için vınn tarzı bişey alabilirsiniz yada akıllı telefonunuz varsa cepteki netinizi hotspot olarak paylaştırıp bilgisayarınızdan girebilirsiniz.

mendocino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
81
Bekar evimdeki internet sınırsız, aile evimdeki internet kotalıydı. Aile evindeki modemin k.adı şifre bölümüne sınırsız olan bekar ev aboneliği bilgilerini girip, aile evinde sınırsız internet kullanıyordum :) Tabi bu 3-4 sene önceydi, ttelekom bunu engellemiş olabilir.

İki hatta senin üstüne sanırım. ttnetin evdeki neti yazlığa paylaştırma gibi kampanyası hala var galiba. Ama tamamen farklı bir yerde otelde vs mümkün deği tabiki.

tambjk

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16
İki hatta senin üstüne sanırım. ttnetin evdeki neti yazlığa paylaştırma gibi kampanyası hala var galiba. Ama tamamen farklı bir yerde otelde vs mümkün deği tabiki.
Yok biri benim diğeri babamın üzerineydi. Sistemdeki açık diye düşündüm ben bunu.

TBM

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
358
tamam sağolun