Modem ile ilgili bi sorun?

ufti

Doçent
Selam arkadaşlar ben modem açtığım zaman internete bir türlü bağlanamıyorum bağlantı yok veya sınırlı dediği zaman Onar dediğim zaman IP adresiniz yenilenemiyor diyor ne yapmam lazım tekrar modem ile internete bağlana bilme için ;(

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Telekomu bir ara.. Ordan birşeyler yapıyorlar düzeliyor. Onlar biz birşey yapmadık deseler de :D

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
pesimist dedi ki:
Telekomu bir ara.. Ordan birşeyler yapıyorlar düzeliyor. Onlar biz birşey yapmadık deseler de :D
bir de biz sizi arayacağız diyorlar her aradıklarında ismimizi soruyorlar kimisi de yanlış anlıyor isminizi gör makarayı :D

tonce

Profesör
Onursal Üye
Bi deyin siz genede alternatif yok şu anda. Gerçi öyle birşeyler bir ara benim makinede diyordu modemin fişini çekip takıyordum veya bilgisayarı yeniden başlatıyordum düzeliyordu.

m1903

Profesör
Ararsan yardım edeceklerini düşünüyorum.Bizde bir sorun oldu hemen 1saat içinde gelip düzelttiler.
@ufti splitter takılı mı ona bak bi.Biz rezil olduk öyle :D

mustafb

Üyecik
aynı sorun bende de var,nete bağlanamıyorum,bağlantı yok yada sınırlı bağlantı diyor, bu sorunu nasıl giderebilirim bilgisi olan varmı ??? bide türk telekomun müşteri hizmetlerini aramak sorunu hallebilirmi ..bilgisi olan arkadaşlardan YARDIMMM LÜTFENNNNN!!!!:helpsmilie: