Modem ayarları yaparken ses hizmeti çalışıyor hatası !

Bu konuyu okuyanlar

rx8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türk Telekom'dan Türknet'e geçtim bana kullanıcı adı ve şifre gönderdiler, bunu modem ayarlarından halledecekken "düzenle" ye bastığımda chrome bana " 192.168.1.1 den mesajın var: Ses hizmeti çalışıyor" diye bir küçük pencere açıyor. Tamam diyip kapatıyorum tekrar düzenleye basıyorum yine aynını diyor. Bunun servis sağlayıcıyı değiştirmekle alakası yok çünkü daha önce wifi şifresini değiştirmek için girdiğimde de aynı hatayı vermişti fakat çok önemli olmadığından öyle kalmıştı. Kısacası modemin içerisinde ekle/düzenle/sil/kaydet gibi bütün işlemlerde bu hata çıkıyor. Ne yapmalıyım. Belli ki ses hizmetimin çalışmasını istemiyor.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Google'de baktım bulamadım birşey ilk defa görüyorum böyle bir hata modem üzerinden, fabrika ayarlarına sıfırlayabiliyormusun modemi

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Chrome daki eklentileri devredışı bırak yada farklı bir tarayıcı ile dene (=

rx8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Chrome daki eklentileri devredışı bırak yada farklı bir tarayıcı ile dene (=
Denedim fakat aynı hata veriyor. Hatta adsl kablosunu çıkardım sadece power takılı şekilde girdim yine aynı hata yani modem kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorum. Modem tavsiyen varmı. Adsl kullanıyorum. Orta halli birşey güvenilir marka?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google'de baktım bulamadım birşey ilk defa görüyorum böyle bir hata modem üzerinden, fabrika ayarlarına sıfırlayabiliyormusun modemi
Evet reset attım. Fabrika ayarı ıd ve şifre girdim. Arayüze girdim fakat yinede modem içerisinde düzenleme veya herhangi bir değişiklik yapamıyorum.