Modem Arayüzüne giremiyorum

PaiN.525

Üyecik
modemin arayüzüne normal 192.168.1.1 yazarak giriyodum simdi giremiyorum web adresi kullanılamıyor diyor yardım ederseniz sevinirim.

utkubilal

Üyecik
modemin arayüzüne normal 192.168.1.1 yazarak giriyodum simdi giremiyorum web adresi kullanılamıyor diyor yardım ederseniz sevinirim.

Pc nin sag alt kosesindeki ag baglantisindan kontrol edin ip adresinizi, sonra modeminizi kapatip yeniden baslatin sonra tekrar kontrol edin ag baglantisindan ip adresinizi.

modemi ortak kullanan sivri akıllı varsa arayüzün adresini değiştirmiş olabilir bizde öyle bir sivri zekalı var o yapıyordu 2-3 günde bir yapardı.

PaiN.525

Üyecik
modem tp link td w8951 yok modem tek benim 1.1 girmiyor tarayıcı degistirmeyi deniycem tşk. 2.1 komşudanda internet cekiyorum onun modemi 2.1 sanmıyorum belki ondan girmiyodur nasıl degistircem ?

seckyn

Profesör
win + r tuşuna bas çalıştıra cmd yaz açılan siyah ekrana ipconfig yaz varsayılan ağ geçidini öğren :)

akcana27

Üyecik
beyler benım arayuz öncede 192.168.2.1 idi 1 hafta girdim sorun yok 192.168.1.1 oldu ve butun şifreleri denedım olmuyor modem resetlemek ıstıorum olmuyor resetleme dugmesı yok modem markası=TL-SF1005D LÜTFEN YARDIM EDIN