Yardım Modem arayüzü üzerinden internet bağlantısının bilinçli olarak kesilmesine karşı ne yapabilirim?

Yardım Lazım_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, evde Keenetic Hero DSL modem var, ve kardeşim sürekli benim internetimi modem arayüzünden kesiyor, şifresini de vermiyor arayüze giriş yapamıyorum, telefondaki Wi-Fi kimliğini değiştirme gibi bir yöntem var mı? Veya internete bağlanmanın başka bir yolu.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,597
Merhaba, evde Keenetic Hero DSL modem var, ve kardeşim sürekli benim internetimi modem arayüzünden kesiyor, şifresini de vermiyor arayüze giriş yapamıyorum, telefondaki Wi-Fi kimliğini değiştirme gibi bir yöntem var mı? Veya internete bağlanmanın başka bir yolu.
Benim bildiğim modemden engellendiyseniz yapabileceğiniz bir şey yok. Modeme reset atıp fabrika ayarlarına döndürüp şifersini değiştirebilirsiniz. Başka fikri olan varsa onu da bekleyin.

Sorsavuş

Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır.
Reaksiyon puanı
46
Kardeşin senden küçükse dövebilirsin. Senden büyükse şikayet edebilirsin. İkisi de olmuyorsa modemi sıfırla şifreyi değiştir. Ama o da tekrar modemi sıfırlayıp şifreyi değiştirirse döngüye girersiniz. Ben de çözüm bulamadım harbi adam napcak?