Soru Mobilden genshin impact oynamak telefonun ömrünü kısaltır mı

Luke is back

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Poco x3 NFC cihazım var ama ne hikmetse bu oyunu oynayamıyorum düşük ayarlarda stabil 30 FPS görmekten bile aciz telefon da gizle görülür bir yavaşlama yok ama ileriki dönemlerde bir sorun yaratır mı oyunu seviyorum ama optimize olmadığı için hem canımı sıkıyor hem de düşündürüyor sadece iPadlerde oynanması için yapılmış bir oyun galiba ?

Applemania

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Poco x3 NFC cihazım var ama ne hikmetse bu oyunu oynayamıyorum düşük ayarlarda stabil 30 FPS görmekten bile aciz telefon da gizle görülür bir yavaşlama yok ama ileriki dönemlerde bir sorun yaratır mı oyunu seviyorum ama optimize olmadığı için hem canımı sıkıyor hem de düşündürüyor sadece iPadlerde oynanması için yapılmış bir oyun galiba ?
Telefonun değil bataryanın ömrünü kısaltır.

Hopeツ︎

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,182
Sürekli priz başında beklemek gibi bir hata yapılmazsa ya da haddinden fazla telefon yorulmazsa bir sorun olmaz ama başta belirttiğim gibi olursa evet, telefonun ömrünü kısaltır.

Luke is back

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Sürekli priz başında beklemek gibi bir hata yapılmazsa ya da haddinden fazla telefon yorulmazsa bir sorun olmaz ama başta belirttiğim gibi olursa evet, telefonun ömrünü kısaltır.
Bütün gün bekleme değil de zaten 30 dakka içinde tam dolum gerçekleşiyor ama telefonumu zorladığını gerçekten hissedebiliyorum sanırım daha dikkatli olucam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen oyun 8-10 gb yer kapliyor bide ram ve depolamayi sömürüyor bn kurmadim hic bu oyunu
Aynen şuanlık 18gb depolamayı mobil oyun olarak elinde tutuyor