Mobilde faydalı bulduğunuz uygulamaları paylaşın.

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Mobilde faydalı işe yarar uygulamaları bu konu altında paylaşalım.

YouTube Vanced reklamsız youtube kullanmak için kullanıyorum.

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
  • Para Yönetimi. (Gelir, gideriniz kaynağını görebileceğiniz bir uygulama.)
  • Internet Speed Meter, (İnternet kullanımının hızını anlık gösteren bir uygulama.)
  • Miracast - Wifi Display, (Wi-Fi üzerinden görüntü aktarımı.)
  • FTP özelliği olan bir Dosya Yönetici programı, (Cihazlar arası kablosuz dosya aktarımı.)
  • Reklamı az olan torrent uygulaması. (Dosya paylaşım uygulaması.)

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Önerdiğiniz uygulamaların amaçlarını da yazarsanız iyi olur.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Daha almadım ama Neuralcam, gece modu uygulaması.

11 serisinden önceki model iphonelar için güzel bir uygulama diyebilirim.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
1- "Advanced Download Manager" kısaca "ADM" Mağazadaki en gelişmiş indirme yöneticisi. Bağlantı yakalama, dahili tarayıcı, torrent indirme gibi üstün özelliklere sahip.

2- "Vanced Manager" YouTube Music ve YouTube'u gelişmiş özelliklerle ve reklamsız haliyle kullanmanızı sağlar, rootlu veya rootsuz mod ile kullanılabilir.

3- "SD Maid" Telefonunuzda en ufak çöp bırakmadan temizler, kopya dosyaları bulabilir, uygulama veritabanlarını optimize eder ve sistemi gözle görülür derecede hızlandırır, rootlu ya da rootsuz kullanılabilir.

4- "Link2SD" Uygulamalarınızı verileriyle birlikte hafıza kartınıza taşımanızı sağlar, root gereklidir.

5- "Sweech" Telefonunuzdaki dosyaları bilgisayarınızız internet tarayıcısından yönetebilir, indirebilir ve telefonunuza dosya upload edebilirsiniz. İster PC ve Telefonu aynı Wifi'a bağlayın ister telefonunuzun hotspot özelliğini açın ve bilgisayardan ona bağlanın.

6- "Snapseed" Google'ın gelişmiş fotoğraf düzenleme aracı.

7- "RAR" WinRAR'ın geliştiricisinden Android için gelişmiş dosya sıkıştırma aracı.

8- "WiFi Warden" Uygulamayı kullanan topluluğun paylaştığı WiFi ağlarının şifrelerini görebilirsiniz, kullanışlı bir uygulama.

9- "SuperBeam" Benim de en sevdiğim QR kodla gönderme, internet arayüzünden gönderme gibi gelişmiş seçenekleri olan dosya paylaşma aracı.

10- "APK Installer" Geliştiricisi Mobile Manager olan, mevcut uygulamalarınızın APK dosyalarını almaya, Toplu bir şekilde uygulama silmeye veya yüklemeye yarayan efsane bir araçtır.

11- "DriveDroid" Telefonunuzu bootable USB olarak kullanmanızı sağlayan efsane bir araç, root gereklidir.

12- "File Converter" (Geliştirici: Ice Cold Apps) En eksiksiz dosya dönüştürücü, her cihazda olması gerek.

13- "MT Manager" Bana göre dünyadaki en iyi dosya yöneticisi, rootlu veya rootsuz kullanılabilir. Bunu PlayStore'da bulamazsınız ve çoğu yerde virüslüdür, benim upload ettiğim APK dosyası güvenlidir bu linkten indirebilirsiniz: LINK

14- "Magisk Manager" (Magisk) En gelişmiş, kendine ait modül mağazası olan, benim vazgeçilmezim olan root yöneticisidir.

15- "MX Player" En gelişmiş, karizmatik, kaydırma kontrolleri, oynatma hızı vb. birçok özelliği olan medya oynatıcısıdır.

Benim listem şimdilik bu kadar, daha aklıma geldikçe yazarım herkese iyi geceler.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
WAMR - Whatsapp'ta silinen mesajları gösterir
Photomath - Her türlü matematik işlemini çözer..