Mobilde faydalı bulduğunuz uygulamaları paylaşın.

Yasiin

Profesör
Mobilde faydalı işe yarar uygulamaları bu konu altında paylaşalım.

YouTube Vanced reklamsız youtube kullanmak için kullanıyorum.

J3aDEM |S-D

Asistan
  • Para Yönetimi. (Gelir, gideriniz kaynağını görebileceğiniz bir uygulama.)
  • Internet Speed Meter, (İnternet kullanımının hızını anlık gösteren bir uygulama.)
  • Miracast - Wifi Display, (Wi-Fi üzerinden görüntü aktarımı.)
  • FTP özelliği olan bir Dosya Yönetici programı, (Cihazlar arası kablosuz dosya aktarımı.)
  • Reklamı az olan torrent uygulaması. (Dosya paylaşım uygulaması.)

TheTruthHurts

Profesör
Daha almadım ama Neuralcam, gece modu uygulaması.

11 serisinden önceki model iphonelar için güzel bir uygulama diyebilirim.

EmreAladag32

Doçent
1- "Advanced Download Manager" kısaca "ADM" Mağazadaki en gelişmiş indirme yöneticisi. Bağlantı yakalama, dahili tarayıcı, torrent indirme gibi üstün özelliklere sahip.

2- "Vanced Manager" YouTube Music ve YouTube'u gelişmiş özelliklerle ve reklamsız haliyle kullanmanızı sağlar, rootlu veya rootsuz mod ile kullanılabilir.

3- "SD Maid" Telefonunuzda en ufak çöp bırakmadan temizler, kopya dosyaları bulabilir, uygulama veritabanlarını optimize eder ve sistemi gözle görülür derecede hızlandırır, rootlu ya da rootsuz kullanılabilir.

4- "Link2SD" Uygulamalarınızı verileriyle birlikte hafıza kartınıza taşımanızı sağlar, root gereklidir.

5- "Sweech" Telefonunuzdaki dosyaları bilgisayarınızız internet tarayıcısından yönetebilir, indirebilir ve telefonunuza dosya upload edebilirsiniz. İster PC ve Telefonu aynı Wifi'a bağlayın ister telefonunuzun hotspot özelliğini açın ve bilgisayardan ona bağlanın.

6- "Snapseed" Google'ın gelişmiş fotoğraf düzenleme aracı.

7- "RAR" WinRAR'ın geliştiricisinden Android için gelişmiş dosya sıkıştırma aracı.

8- "WiFi Warden" Uygulamayı kullanan topluluğun paylaştığı WiFi ağlarının şifrelerini görebilirsiniz, kullanışlı bir uygulama.

9- "SuperBeam" Benim de en sevdiğim QR kodla gönderme, internet arayüzünden gönderme gibi gelişmiş seçenekleri olan dosya paylaşma aracı.

10- "APK Installer" Geliştiricisi Mobile Manager olan, mevcut uygulamalarınızın APK dosyalarını almaya, Toplu bir şekilde uygulama silmeye veya yüklemeye yarayan efsane bir araçtır.

11- "DriveDroid" Telefonunuzu bootable USB olarak kullanmanızı sağlayan efsane bir araç, root gereklidir.

12- "File Converter" (Geliştirici: Ice Cold Apps) En eksiksiz dosya dönüştürücü, her cihazda olması gerek.

13- "MT Manager" Bana göre dünyadaki en iyi dosya yöneticisi, rootlu veya rootsuz kullanılabilir. Bunu PlayStore'da bulamazsınız ve çoğu yerde virüslüdür, benim upload ettiğim APK dosyası güvenlidir bu linkten indirebilirsiniz: LINK

14- "Magisk Manager" (Magisk) En gelişmiş, kendine ait modül mağazası olan, benim vazgeçilmezim olan root yöneticisidir.

15- "MX Player" En gelişmiş, karizmatik, kaydırma kontrolleri, oynatma hızı vb. birçok özelliği olan medya oynatıcısıdır.

Benim listem şimdilik bu kadar, daha aklıma geldikçe yazarım herkese iyi geceler.

alpotter

Profesör
WAMR - Whatsapp'ta silinen mesajları gösterir
Photomath - Her türlü matematik işlemini çözer..