Mmorpg Tavsiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

illegalonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamın aleyküm forum ve oyun'sever dostlar uzun zamandır uyuyan bir konuyu hortlatmak istiyorum birkaç yeni tarihli konu görsem'de pek fazla içerik ve anlatıma denk gelemedim denilebilir extra olarak mmorpg oyunları genellikle kişiye özel ve istekler doğrultusunda çogunluga bölünür şimdi sizlerden şöyle bir yardım istiyorum.
Otomatik bot sistemi olan : silkrod v.b tarzda
Skilleri oynanış tarzı kolay : metin2 benzeri
Türkçe dil destegi olan : metin2 benzeri

Bir mmorpg oyunu arıyorum şimdi verdigim örneklerdeki oyunları önereceksiniz lakin şöyle bir durum söz konusu SİLKROAD eski düzen gibi çok az server sistemine giriş yapmış sürekli doluluk oranları full gözüküyor oyuna girmek için extra premium paket almak gerek hadi onuda aldık farz edelim ama her serverinde ortalama 170-200 kişi var buda o kadar büyük haritaya çok az bir kullanıcı demek oluyor

METİN2 diyeceksiniz evet çok güzel bir oyun ama saçmalık yaptıkları bir konu var oda şu tamam güzel OTOMATİK AVLANMA bot sistemini yapmışsın hemde oyunun içerisinde güzelce senkonize etmişsin çok başarılı ama neden otomatik toplama yok ? yani nedir bundaki amaç o zaman çok saçma olmuş

Belki emekçi kardeşlerim kızacaklar bize bu kadar otomatik sistemi neden istiyorsunuz diye ama herkesin yaşam sitili ve hayat biçimi 28 yaşında evli barklı bir insanım bekar ve ögrenciler gibi saatlerce pc başında kafa patlatamıyorum birkaç saat oynayıp bırakıyorum ertesi güne veya birsonraki güne o yüzden bu şekilde istekler olmak zorunda oluyor emekçi kardeşlerimize herzaman saygım vardır bu konuda net'im yani ama dedigim gibi zevkler ve renkler birde imkanlar degişkenlik gösterir kimisi mmorpg bırakıp LOL oynuyor ama bana göre bir oyun degil bunun gibi düşünün şimdiden okuyan fikir veren iyi veya kötü yorumlar'da bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum