Miui 12.0.3

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
307
Merhaba

Xiaomi Poco X3 telefonum yeni olduğu için sanırım eksik güncellemeler var.

1. Olarak kamera geniş açıya geçerken - pro modeda - donuyor.
2. Olarak Tam ekran görünüm kullanınca "tam ekran göstergesi" bende yok.
3. Olarak şarj animasyonu şarj olurken hep açık kalsın istiyorum ama ayarlarda bazı modellerde varken bunda ayarlanmıyor.
4. Olarak galeri uygulamasında seçenek yok, kendinize göre düzenleyemiyorsunuz dosyaları, ayrıca fotoğraf falan silerken bir tane ses efekti geliyor kapatamıyorum. (kağıt yırtma ses efekti geliyor)
5. Olarak Mi tarayıcı kullandığım esnada dondu, Google Chrome' da 3- 4 defa normal açılıyor 5. Defa açınca beyaz ekranda kalıyor kapatıp yeniden açmam gerekiyor.

Bu sorunları nasıl çözebilirim? Ayrıca bu sorunları iletebileceğimiz bir Xiaomi mecrası var mıdır?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
1- Güncellemeyle düzeltilecektir.
2- Ayarlar > ek ayarlar > tam ekran görünüm > tam ekran göstergesini gizle seçeneği aktifse devre dışı bırakın gelmediyse telefonu yeniden başlatın.
3- Şarj animasyonu sadece şarja takınca geliyor sürekli açık bıraktıracak bir seçenek yok diye biliyorum.
4. Yapacak bir şey yok xiaomi'nin galeri uygulaması böyle.
5. Güncellemeyle düzeltilecektir sizin için çok can sıkıcı bir durumsa başka tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bu sorunları iletebileceğimiz bir Xiaomi mecrası var mıdır?
Telefondaki hizmetler ve geri bildirim uygulamasına yaşadığınız sorunları yazabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
307
1- Güncellemeyle düzeltilecektir.
2- Ayarlar > ek ayarlar > tam ekran görünüm > tam ekran göstergesini gizle seçeneği aktifse devre dışı bırakın gelmediyse telefonu yeniden başlatın.
3- Şarj animasyonu sadece şarja takınca geliyor sürekli açık bıraktıracak bir seçenek yok diye biliyorum.
4. Yapacak bir şey yok xiaomi'nin galeri uygulaması böyle.
5. Güncellemeyle düzeltilecektir sizin için çok can sıkıcı bir durumsa başka tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefondaki hizmetler ve geri bildirim uygulamasına yaşadığınız sorunları yazabilirsiniz.
1. Teşekkür ederim
2. Görsele ekliyorum bende o özellik ekli değil
3. Teşekkür ederim
4. Her fotoda yeni albüm oluşturup düzenliyorum
5. Teşekkür ederim

Ayrıca Güncelleme sonrası Miui 12.0.3 tam düzelmesi için telefona format gerekiyor diye gördüm bir yerden, format atınca bahsettiğim sıkıntılar çözüldü şuanlık.

Kamera pro modda geniş açıya geçmiyordu donuyordu, şuan bu da düzeldi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-17-23-34-39-038_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-11-17-23-34-39-038_com.android.settings.jpg
    45.1 KB · Görüntüleme: 186

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Ayrıca Güncelleme sonrası Miui 12.0.3 tam düzelmesi için telefona format gerekiyor diye gördüm bir yerden, format atınca bahsettiğim sıkıntılar çözüldü şuanlık.

Kamera pro modda geniş açıya geçmiyordu donuyordu, şuan bu da düzeldi.
Sorunun çözülmesine sevindim. Büyük güncellemelerden sonra sıfırlamayı tavsiye ederim güncelleme sonrası batarya performansının düşmesi ve oluşan sorunlar genelde düzeliyor sıfırlayınca.

Tam ekran göstergesi seçeneği bende gözüküyor sizde niye yok bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-18-14-54-31-130_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-11-18-14-54-31-130_com.android.settings.jpg
    47.3 KB · Görüntüleme: 168
Reaksiyon puanı
307
Sorunun çözülmesine sevindim. Büyük güncellemelerden sonra sıfırlamayı tavsiye ederim güncelleme sonrası batarya performansının düşmesi ve oluşan sorunlar genelde düzeliyor sıfırlayınca.

Tam ekran göstergesi seçeneği bende gözüküyor sizde niye yok bilmiyorum.
Poco x3 mü

Reaksiyon puanı
307
Redmi note 9, note 8 lerde de var ama

Pocophone F1 de de yok o özellik güzel ya açmak istiyodum

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Merhaba

Xiaomi Poco X3 telefonum yeni olduğu için sanırım eksik güncellemeler var.

1. Olarak kamera geniş açıya geçerken - pro modeda - donuyor.
2. Olarak Tam ekran görünüm kullanınca "tam ekran göstergesi" bende yok.
3. Olarak şarj animasyonu şarj olurken hep açık kalsın istiyorum ama ayarlarda bazı modellerde varken bunda ayarlanmıyor.
4. Olarak galeri uygulamasında seçenek yok, kendinize göre düzenleyemiyorsunuz dosyaları, ayrıca fotoğraf falan silerken bir tane ses efekti geliyor kapatamıyorum. (kağıt yırtma ses efekti geliyor)
5. Olarak Mi tarayıcı kullandığım esnada dondu, Google Chrome' da 3- 4 defa normal açılıyor 5. Defa açınca beyaz ekranda kalıyor kapatıp yeniden açmam gerekiyor.

Bu sorunları nasıl çözebilirim? Ayrıca bu sorunları iletebileceğimiz bir Xiaomi mecrası var mıdır?
4-- Ayarlar/Ses&Titreşim/Ek Ayarlar kısmında silme sesini kapatırsanız sorun çözülür.